bugün

Kendi fikrinin yanlış olduğunu anlasa da sürdürmeye devam edenler.
haksızlık, sürekli eleştiri, sürekli şaka yapma.
ofiste davar gibi yüksek sesle konuşulması.
Özlem. Tahammül edemiyorum.
görsel
Yukarıda yazılanlar ve ek olarak insan olduğunu sanan ama insanın i' sini bile gösteremeyen aklı beş karış havada şahıslar.
cehaletin nirvanası olan aptallık.
Salağa yatan,yalan söyleyen,empati kurmayan,güvensiz insan.
dokunarak konuşma, aşırı eşek şakası yapma, söz verip sözü tutmama, istihfaf etme, hakaret edilerek konuşulması ve cahil insanlar. bu ve bunun gibi şeylere tahammülüm yok.
yalan...
Şer birliği yapan insanlar.
iletişim becerisi olmayan insanlar.
Kendini bir şey sanan egosu yüksek, cahil ve saygısız insanlar.
cahil, laftan anlamaz, kıskanç insanlar.
Huysuzluk ve somurtan yüz. Bu ikisine sinir oluyorum. Misal bu bir arkadaş olur bir akraba olur ya da bir tanıdık olur böyle birisi olunca uzaklaşmak istiyorum yanından. Hemen orada noktayı koymak istiyorum. Zaten yeterince derdimiz var bari numaradan da olsa karşıdakine gülümse be insan. Can sıkarlar.
bir işimi tamamlamadan bırakmak. sona ne kadar yakınken bırakılırsa o kadar yoğun deliriyorum.

halbuki her iş tam bitirilmek zorunda değil. süren var, üstelik sonrasında devam edersen daha üretken daha güzel yapabilirsin. hayat grilerle ya da yarımlarla doluyken buna tahammül edemezsen işin zor çiçek kalbi. buna tahammül etmeye çalış sonraki durumlarda.

çünkü yarımken de çok şey yaptın. tam değilken de yaptıkların bir değere sahip.
Sırnaşanlar
ısrar edenler
yavaş hareket eden uyuşuklar.
Aptallık, cahillik ama en önemlisi art niyetlilik, çakallik böyleleri i görünce dünyadan silesim geliyor bunlari.
inat. Aile arkadaş gönül ilişkileri herhangi bir durumda inada gelemiyorum beni çıldırtıyor.
Bizzat sahsim.
iftira.
Umursamazlık. Hicbir şey olmamış gibi davranan insanlara tahammül edemiyorum.
Cahil özgüveni ve bilmişliği.
Bir yandan Mütevaziliği kullanarak toplum tarafından övülen,
Diğer yandan içten içe övülmekle övünüp,
kibrini cilalayıp insanları kandırdığını düşünen tipler.
Kendini olmamış biri gibi gösterip bundan bir şekilde faydalanan insanlar ve gerçek ayan beyan ortadayken bunu inkar edip canla başla savunanlara.
Kalın kafalı insanlar..
güncel Önemli Başlıklar