bugün

Ne kadar bakirde olsam geçmişte işlediğim günahları anlatmaktan bu zamanlarda çekiniyorum gerek ve fayda yok çünkü bilmelerine.
ayrıca şimdi de oluyor ama özellikle evlendikten sonra gecenin bi saati kalkıp namaz kılıp peşinden af dilerken uzun uzun ağladığımı eşimin görüp bunu ailesine anlatıp sonraki gece uyanıp abdest alıp namaz kıldığım günlerde eşimin bunları ailesine anlattığını hatırlayıp gösterişe girmesinden utanacağımı düşünüyorum. Çünkü ibadetini gösteriş için yapanlar şirk e bulaşmış olur ve ahiret için büyük sorun olur yani bu. Onun için nasib olunca evlilik eşime özellikle dicem kimseye bunlardan bahsetme diye söyleyeceğim inşallah. gizli kalmalı çünkü kimi ibadetler Allah ile kul arasında. Tamam insanlara anlatmalıyız 5 vakit namaz çıkmalarını, durumu varsa Umre yada hac ibadetini yerine getirmelerini ama özellikle gece herkesin uyuduğu zamanlarda ibadet etmek çok önemli ve bunu sadece eşi bilmeli çünkü ona canı gönülden inandığı ve çok samimi olduklarından ( sonuçta karı-koca) onların arasına ibadette gösteriş girmez ve başkalarına bu 2 kişi o saatlerde kalkıp ibadet ederek gecelerini geçirdiklerinden ve kimseye anlatmadıklarından şeytanın gösteriş kozunu kullanıp bu insanların şirk e bulaşmayacağını ümit edebiliriz.
Onun için hem geçmişte işlediğim günahları kimsenin bilmesini istemiyorum artık, hem de şimdi yada evlendikten sonra yapacağım ibadetleri söylemek istemiyorum artıkın insanlara gerek yok çünkü. Sadece eşim olacak olan kız bilsin artık alaz hanım mı yoksa başka bir kız mı Allah bilir ama gizlilik istiyorum ve benim için bu yeter, onunda çünkü aynısını bundan sonra yapmasını isterim, yoksa bir Allahın kulu bilmesin yanı. Dediğim gibi gerek yok.
Seni seviyorum.
Allah mallah yok lan.
Bir maddi dünyaya ömrümü vermişim gitmişim. Kendimden pay biçip en güzelini istemişim, hiç kalbe bakmamışım.

Gece ölsem 3 gün anam ağlar.

Hiç göründüğü kadar da iyi değilim.
arkasından bir sürü samimiyetsiz bahane gelip reddedileceğimi bildiğimden ve sevilmeyi hak etmediğimi düşündüğünden '' benimle çıkar mısın ? '' olandır. neticede kadınlar başta olmak üzere kimseye layık biri olamadım.
aşkını bir sır gibi senelerdir sakladım, geceleri rüyamda ismini "de" sayıkladım...

gündüzüm "de" seninle.
yazmaya çekiniyorum.
Kendime bir çok kez ihanet ettim.
Var bir şey. Bende kalsın.