bugün

beynimim ortasında, ışıklı tabela ile asılmış soru metni bu. kibir sevdiğim bir günah değildir ve inanın ben sevmediğim günahları işlemem.
" sevimli tavşanların aslında terbiyesiz olması " bu nasıl bir başlıktır ? burdaki amaç nedir ? bak bitanem, bunu yapan sen değilsin. onlar, biz. hepimiziz.
yapmayınız. sözlükte yazacak kadar, klavye yeteneğine ve bilgisayar kullanma becerisine sahipsiniz. ee bunları yapmak için gerekli olan zeka düzeyinide o bünyede bulunduruyorsunuz..
gelin şurda bir iki şey paylaşalım, tartışalım. nolur bırakın sevimli tavşanları, zıplasınlar..
(bkz: ben bilmem morganize bilir)
(bkz: ich weiss es nicht)
herkesin cevabını içten içe bildiği ama söylemeye tırstığı sorudur.
(bkz: lan bi durun amına koyim)
(bkz: lan bi susun amına koyim)
(bkz: lan bi susun amına koduğumun yerinde bi durun lan)
(bkz: because the night belongs to lovers)
oldukça müzdarip olduğumuz durumdur . sebebi açıktır çoğunlukla ilgi çekme amacıyla açılır , tamam başlık açarak ilgiyi alırsın ama neden böylesine saçma gereksiz başlıklar açılır anlamak güçtür . karma'ya puan kazandırmak mı yoksa bir an önce popüler olmak mı karar takipçi yazarların .
(bkz: dikkat cekmek)
(bkz: can sıkıntısı)
çünkü herkeste "benim açtığım başlığa bakalım ne kadar ilgi gösterilecek" kaygısı ya da herneyiyse ondan vardır, meraktandır muhtemelen.
(bkz: ironidir ironi)

hay allahım..
(bkz: nacizhaneye tecavüzden hapse girmek)**
moderatörler bizi kızdırmasın. Açarız bu başlığı, açarız!
can sıkıntısından olduğunu düşündüğüm, saniyede 1 başlık açma hızını göstererek diğer yazarların beynini sulandıran yazarlardır. hani entry girmeye değer başlık olsalar neyse de, o da yok.
başlık sıçmak başlığı altında yeterince irdelenmiş olan sözlük durumudur.
(bkz: başlığın ırzına geçmek)
en doğal haklarıdır. saçma olur, açma olmaz. tabii her özgülüğün sınırı bir diğeri.
(bkz: sözlük yazarlarının saçmalıklarla uğraşması)
(bkz: sözlükteki liseli sorunsalı)
Site kurulalı bunca yıl geçtikten sonra halen başlık açabilmek aslında bir başarıdır. Hele de cinsellik başlıkları, demek ki aç aç doyamamışlar zevkine. Mantık aransa başlık açmak çok zorlaşırdı azizim, biz de burda entry girmek için 2006 nın konularına bakar oluyoduk.
(bkz: Bir de bu açıdan düşününüz)
(bkz: en sevdiği ıspanak insan olan yemek)