bugün

sözlük yazarlarının saçmalıklarla uğraşmasıdır.

anlamıyorum kardeşim bu kadar saçma başlıklar açılır mı? bu kadar gereksiz şeylerle uğraşılır mı? bunun bir sınırı olmalı. hiç mi düşünmüyorsunuz normal hayatı? bu kadar mı boş bir millet olduk beyler?

bütün gün sol frame de kürt-türk başlıklarının yarışması, geniş ailenin sol kulvardan atağa geçmesi ve cinsel içerikli başlıkların tavan yapması saçma gelmiyor mu artık?
aynaya hiç bakmıyor musunuz yahu? *
(bkz: kendine gel)
(#7678298).
Artık entry girecek başlık bile bulamadığımız durumdur...
"saçmalıklarla uğraşması" tâbiri de doğru, lâkin "yazarların saçmalaması" daha yerinde olacaktır. demek böyle paçavra sidik yarışlarına girmeye meyilli yazarlarımız. yarıştırsınlar bakalım, ama unutmasınlar ki sözlük, sözlükten çıkmak üzere artık...
sözlüğe elinden geldiği kadar kaliteli entryler girmeye çalışan yazarın isyanıdır.
(bkz: sözlük)
2 ay takılmaya ara vermeme rağmen devam eden lanet olaydır.
(bkz: ilk öpüşenler ya totodan öpseydi)
(bkz: uğraşmayın benle lan)
(bkz: yazar şaka yapıyor)
göt dersin seviye düştü derler, referandum dersin çok konuşuldu yeter derler, futbol dersin spor üzerine bir sözlük istemiyoruz derler... lan manyak mısınız siz?
kemalist başlıklar açılır saçma derler
fetocu başlıklar açılır saçma derler
ülkücü başlık açılır saçma derler
dinci başlık açılır saçma derler
referandum zaten saçma
futbol o mınıskim 11 adam bi topun peşinden koşar mı hiç?
politika adı üstünde yalan söyleme sanatı saçma

saçmalık görecelidir. başlık sana saçma geliyorsa entry girmessin olur biter. napalım sana özel davos zirvesimi hazırlayalım. hiç olmadı kendin ciddi başlık aç bitane kapış dur orda milletle. kimsenin eğlencesine karışamassınız.
kınanması gereken bir uğraştır. saçmalıklar yerine düzgün, seviyeli ve bilgi verici bir üslüp takınmaları, yazarlar için son derece -aynı zamanda okurlar içinde- hoş karşılanılacak ve şakşaklanacak bir durumun oluşmasına sebebiyet verir. sadece bu üslübu sözlük için değil; hayatımız içinde uygulamamızın gereken bir yükümlülük olduğunun kanaatindeyim.

len yeter artık dayanamıyacağım. tutmayın beni saçmalıcam kardeşim.

(bkz: kuku bahçesinde koparılmamış yarrak gibiyim)***
Yazar saçmalıkların yanında ciddi konularda da yazabiliyorsa her türlü konuya dair yazabildiğinin göstergesidir.
yazarların işsiz olduğunun kanıtıdır.
4 senedir sözlüğün bir gıdım ilerlemediğini hatta gerilediğini gösteren başlıktır.