bugün

diyarbakirspor. etkili bir taraftar toplulugu var, geriye dustugum anda sahaya yagmur gibi tas yagdiriyor canim taraftarlarim.
napoli
atletico madrid
roma.
barcelona.
juventus.
mancester city, real madrid.
herkes gibi real madrid başta olmak üzere manu, city, psg, portekiz, barça.
manchester city dır değişmez.
real madrid ve barcelona dışındaki muhtelif takımlar.
tabiki barcelona. barça'larım, katalan çocuğuyum!
Şöyle ki. pes 2012de brezilya alırdım pato en iyisiydi pesin.. pes 13de benzema en iyisi ve real madrid tabii ki. bakalım pes 14de 13te patoyu kötü yaptıkları gibi benzemayıda yapacaklar mı.. sonuç olarak madrid.
(bkz: napoli)
çok kral takımdır.
Hele cavani varken ortalığın ağzına etmekteydi.
real madrid'in bile ağzına ediyordu.
o derece.
en süper oyuncuları
(bkz: cavani)
(bkz: hamsik)
(bkz: pandev)
bireysel maharetlerimden dolayi her takimla oynayabilirim... hatta istedigin takim ol galatasarayla yenerim.
Real Madrid
Juve
Bayern Münih değişiyor ama genelde 4-2-3-1 ya da 4-3-3 taktiği eşliğinde.
tottenham
west ham united
chelsea
roma.
livorno.
Psg, juventus adamlar cavaniyi tevezi aldı canavar gibi oynuyolar.
barcelona,galatasaray.
işi çok iyi bildiğini sananların real madrid ya da barcelonayı seçmesi klasiğidir.
tarafımca, genel olarak manchester city, chelsea, juventus, bayern münih, galatasaray seçilmektedir.
(bkz: manchester city)
top aguero'ya ulaştı mı, işte bütün mesele bu.*
ilk oynamaya başladığım zamanlar, 5 mi 6 mı 7 mi artık her neyse, ( ronaldinho ) falan var, milan'a geçmemiş henüz. barcelona'da parlıyor. işte o sıralar liverpool ile çok eğlenirdim. bildiğin eğlenirdim. hey gidi lan, gidi gidi hey.
son yıllarda barca, real gibi üst düzey takımları seçince bir sürü ağız yapılıyor. o yüzden sürekli ortalama takımlarla oynuyoruz amk. barcayı seçmeyeli yıllar oldu lan. ayıp artık şu ön yargıyı yıkalım arkadaşlar. "seç tabii hemen barcayı amk" lafının söylemeyin artık yeter.
(bkz: galatasaray).
men blue'dur (manchester city) arkadaşım sürekli bu takımı alıyor, tevezi başa beladır, acilen kaldırılmalıdır.
pes oynayanların seçtiği takımlardır. valla pes de hep manu yu alırdım ben zamanında. he fifa ya gelirsek galatasaray manu, man city, belki arada madrid.