bugün

(bkz: ejderha) siyah veya mavi renkli..
(bkz: fil)
(bkz: at) *
kapkara bir kurt...
balık olsam, herşeyi unutsam, dertsiz tasasız yaşasam.
(bkz: av mevsimi)
(bkz: koala)
Okaliptusla kafa olan bir hayvan olan koala.
(bkz: muhabbet kuşu)
kızıl sırtlı afrika dere kurbağası.
at olmak isterdim hem lakabım hemde asil ve uzun mesafe koşabilen bir hayvan birde rengi beyaz oldumu daha ne ister ki insan.
boz ayı. dünyanın en iri kara memelisi. yapamadığı tek şey uçamamak. yüzebiliyor, hızlı koşabiliyor ve mükemmel bir avcı.
bir adet panda.
Koala olmak isterdim. Agaclara tutunup mal gibi takilirdim.
Panda.

Millet sen sikişesin diye elinden geleni yapıyor, dişi pandaları hazır hazır getirip önüne koyuyorlar, sen burun kıvırıyorsun, götürüp yenisini buluyorlar, oha len.*
tavşan olmak istiyorum sözlük. biri beni sevsin başımı okşasın falan.
genel olarak zaten insan kılıklı hayvanlar mevcuttur günümüzde, hayvanlarında bir asaleti vardır ama bir insanın hayvana dönüşmesi katar kötü bir ırk çıkmamıştır dünya üzerinde.

hayvanlarda şöyle düşünüyorlarmıdır acaba "ben insan olsam şu tip bir insan olurum" gibilerinden. herşey özentiden ibaret değilmidir zaten.

kedi olayım lan ben, sıcacık kaloriferin yanına kıvrılır uyurum, ohh mis ekmek elden su gölden misali, yada aslan olayım kedinin büyüğü, bütün gün yatarım, yada arı mı olsam lan, yok onlarda vızıl vızıl çalışıyorlar.

penguen ol, köpek ol, at ol ama insan gibi hayvan olma, hayvanlığını bil yada insanlığını.
(bkz: ornitorenk)
hayret kimse olmak istememiş. siz biliyonuz mu olum ne o?
yazarların olmak istediği hayvanlardır.
benim için (bkz: golden retriever)
(bkz: çita)
(bkz: ormanın kralı)
arslan,beline kuvvet.
maymun sevdiğini düşündüğüm arkadaş için..

-meymun.* **
essek olmak. ama turkiyede degil. ingilterede essek olmak. arkadas herifler esseklere ozel ilgi gosteriyorlar.yedikleri onlerinde yemedikleri arkalarnda.
evet essek olmak isterim ama turkiyede degil. (orda kesin sikerler cinsiyetim ne olursa olsun farketmez).
Kartal

Not: Beşiktaşlı değilim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar