bugün

Tamirhane dükkanında motoru ayrılmış, pistonları gözüken bir ford mustang posteri var. Bu araba bir aşkı anlatır, hayalleri süsler.
ay yıldızlı al bayrak.
Kumeyl duası efenim, perşembe geceleri okumak iyidir.
görsel

Bu tablo ergwnligimden beri benimle. Nereye tasinsam benimle geldi. Hep eski evimizin sahilini hatirlatir ve de dogmamis dogacak cocugumu hatirlatir.
intihar haramdı biz de yüzümüzü astık - ah muhsin ünlü.
Bornoz.
Atatürk Portresi.
Zaten duvarımda başka da bişey yok.
kafatası.
Ekmek musaf

Bi gün çarpcak ama bakalım ne zaman.
Duvarlarımda birçok şiir yazıyor.
krakow'un "kapali carsi"sindan aldigim el yapimi tahta polonya kartali kabartmasi.
Askı tabiside.

Daha anlamlı bir şey olamaz amk. Üzerine 8 tane hırkamı asabiliyorum ne olsun. Öteki türlü dolap fenalarda.
Bir duvarı kaplayan fotoğraflar ve think big yazısı.
hepsi farklı türde elli tane render bina görseli. o kadar anlamlılar ki.. yeni projelerde ilham almak için bir göz gezdiririm kendilerine.
Bir adet Türk bayrağı, birkaç tane Atatürk posteri, aileme ve çocukluğuma ait aile resimleri kolajı, arkadaşımın benim için çizdiği Van Gogh çizimi ve Doctor Who afişleri. Das ist alles.
Ev arkadaşım. Biraz koku yapmaya başladı ama olsun.
görsel
Hz. Ali.
Alex imzalı 100. Yıl fenerbahçe forması.
tavşanlı linyit spor atkısı.
türk topluluklarını , tarihte türkler önemli şehirleri gösteren bir osmanlı haritası replikası. Bayrak Demeti . Türkiye,Osmanlı, Selçuklu , Üzerinde Allah yazan yeşil zemin bayrak.
arkadaşlarımın doğum günümde hazırladıkları karikatür.
açık arttırmayla netten aldığım imzalı bjk formam.
2016 takvimi ama pek önemli değil. bitecek bir gün nasılsa.
dede yadigarı av tüfeği ve fişekleri.
(bkz: nal)
annem şans getirsin diye asmış zamanında. ben ise zararlı narkotik şeyler tükettiğim zaman yanında selfie yapıyorum.