bugün

sonumuzu merak ediyorum.
Entrye girilen yorumu nereden görebiliyoruz, nereden yorum girilmesini kapatıyoruz merak içindeyim. Daha önce bunun kullanıldığını bile bilmiyordum az önce bir bildirim geldi ama kayboluyor.
Ben en çok şunu merak ediyorum;
Defalarca kırdığınız, size olan güvenini yok ettiğiniz, artık pes ettirdiğiniz insanları eskisi gibi bulamayınca neden rahatsız oluyorsunuz?
Siz değiştirmediniz mi o insanları?
Otobüste herkes sabit dururken neden hep sağa sola sallanan ben oluyorum bunu merak ediyorum. Hep dengesini kaybeden neden benim?

Yazarların merak edip zaman zaman düşündüğü konulardır.
ilk yoğurdun nasıl bulunduğunu merek ediyorum.
insanlar nasıl boyle yemin gibi sözler verebiliyor?

Hiç söz vermemiş gibi nasıl devam ediyorlar?

Gözünün içine baka baka nasıl yalan söylüyor ve yalan söylediğini biliyorum dediğin halde seni hâlâ ikna etmeye çalışıyorlar?

En çok da ailem beni fanusta büyütürKen, dünyanın bu kadar kirli olduğunu ve ona hazırlıklı olmam gerektiğini bilmiyorlar mıydı? Hepsinin cevabını istiyorum.
Şu çaylaklık ne zaman biter arkadaş ya. Hiçbir şey de belirtilmemiş. Çok beklemem umarım.
Merak ettiğim şeyin cevabını bulabilecek miyim onu merak ediyorum..
Bir insan nasıl en sevdiğine kötü olup da diğer tüm insanlara iyi olur ?
Haydar ergulen nasil bir şair merak ediyorum.
Neden bu kadar vahşi, hırslı, bencil, azıtmış mahlukatlarız?

Neden hiç bir şeye saygı ve şefkat gösteremiyoruz?

Ölümden korkuyor musunuz?

Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
hiçbir kelimesini doğru yazmak neden bu kadar zor geliyor insanlara?
Tüm erkeklerin kadın, tüm kadınların erkek olması durumunda kim nasıl olurdu? Tip ve karakter olarak neler aynı neler farklı olurdu? Oldum olası merak ederim.
bir yerimiz kaşındığında o kaşınan noktayı beyin mi seçiyor ya da kim seçiyorsa neden orayı seçiyor. ( böcek- sinek sokmaları hariç )
Zifiri karanlık aslında zifiri karanlık olmadığın için bazı hayvanlar karanlıkta da görebilir çünkü canlı cansız bütün vatlıklar infraret ışıma yaparlar bir çok hayvanın gözleri de bu dalgaboyunu görebilecek şekilde evrimleşmiştir.
bu kiz benim kayip kiz kardesim olabilir mi?

https://www.youtube.com/watch?v=cVqPb1m1U0Y

ciddiyim. eger oyleyse portal acacagim cunku. muhtemelen onun portalina buradan giremem. farkli bir turde portal kullanıyor olmali. yine de olusturacagim kara portal vasıtası ile onun ak portalına kuantum duzeyinde baglanip yaratacagim dolaniklik ile ortaya cikacak olan kısa omurlu solucan deliginden gecerek onu ziyaret edebilirim. bunu bir kisa devre olayi gibi dusunebilirsin. zaman ve mekani manipule edip boyutlar arasi kisa devre yaratmak. sadece kardesim oldugunu teyit etmem gerek. bunun içinse bu evrenden bazi ipuçları bulmaliyim.
acaba bir bayanla izdivaç kurabilecek miyim?
ölüm tarihim.
Acaba o şimdi ne yapıyor ? Kiminle beraber ? Neyse Düşünmemeliyim. Neyini merak edeceğim onun ya. Ne hali varsa görsün.
Kadınlar ne ister? ve evren. Düşünün ki nasıl merak ediyorum. Kadınlar=evren.
Sözlerim yanıp giderken kimin umrunda,
Dönüp duran bu dünyada..

Ufak bir hayal tanesi,
Gidişinin son sesi..

Ben bir kayıp olmalıyım,
Şiirlerden başka ne sardım,
Kırıklarla dolu göğsüme,
Kalbime Sinen nefesine,
Yeteri kadar rahat susamadım,
Uykumu hiç alamadım.. .

Ben hiç senin yanında olamadım.. .

Özgerekçem, istenmeyen kalbim..
51. bölgede ne olduğu
ve evrenin sonsuz olup olmadığı.
evrende beni anlaacak canlı varmı.
(bkz: güzel ayaklı sözlük kadınları)
“aldığı kadar un”dan kasıt ne oluyor yani? miktar nedir? bana bu ölçüyü bıraksan 1 sürahi suya 1 çuval un boşaltırım.
şairler değil.