bugün

Yazarların yapacak hicbir haltları olmayıp hayatlarından beklentileri kalmadığında şuursuzca yaptıkları şeylerdir.

Youtube'da ne kadar kıytırık video varsa izlemek.

play store'da kullanıcıların yazdığı kötü yorumları okumak.

Hicbir halt bilmeyen insanlarla yapılmış röportajları ve hayata dair 10 önemli ders, mutlu bir ilişki için yapılması gerekenler, sefil insanların 14 belirgin özelliği temalı bokumtrak şeyler okumak.
internette satılan abidik gubidik şeylere bakmak.
(bkz: burun şekillendirici)
Bir kadını hayal edip onunla sevişmek. Bugün serenay Sarıkaya ile sahil kenarında seviştim.
şu zalım hayattaki minik heyecanlarıdır. aynı yerden iki-üç kez sipariş veriyorum, genelde aynı çocuğu yolluyorlar. her seferinde farklı bir tarzda açıyorum kapıyı, kafası karışıyor.*
arasıra işyeri modemine uzaktan bağlanıp inteneti kesiyorum. internet kopup duruyor zannedip paso telekom'a sövüyorlar.
akşama sütlü çay keyfi var mesela planda.

cambridge dükü gibi hissediyorsun birkaç dakikalığına sonra bankadan kredi kartı mesajı falan gelince bitiyo hipnoz.
Sevimli memleketimde köyümü ikiye bölerek şırıl şırıl akan yemyeşil nehirde sandalla gezmek. Kürek çekerken otellerde oturan insanlar da bana özenip kürek çekmeye hevesleniyor genelde. Bir keresinde bir çift benden görüp sandal kiraladı. adam kızın yanında havalı havalı bindi sandala. Sandal fırıl fırıl dönmeye başladı da iki saniye içinde Soluğu birkaç metre ötede aldılar. Dengeyi bulmak için hava değil deneyim lazım demeyi unutmuşuz.
Elime yapışan sümüğü ustumde basimda masada falan gezdirerek kendi iradesiyle parmağından düşmeye zorlamak.