karşımdakinin konuşurken beni dinlememesi. Islak odunla dövülesidir bunu yapan kişi, kendinden soğutur, nefret ettirir adamı.
trip atan insansidir efendim.
Yemek yerken şapırdatmak.
göğüs dekoltesi verip elletmeyen kızlara tahammül edemiyorum kankalar.

sinir krizleri geçiriyorum amk.
otobüste boş yer görünce deliye dönüp otobüsün bi ucundan diğer ucuna milleti rahatsız ederek oturmaya gelen insanlar.
kendi bildiğinin en dooğrusu olduğunu sanan insanların inatçı ve kendini beğenmiş tavırları, ben senden daha iyi biliyorum imaları.

arkadaş grubundaki kızların erkekler gruba dahil olduğunda şekil değiştirmeleri.
(bkz: verecekmiş gibi yapıp vermeyen kadın)

bu davranışa ifrit olurum ya ver yada hiç bulaşma bu işe.
ertelenmek...
yarının garantisi yok diyerekten kimseyi ertelememeye özen gösteriyorum, ertelendiğimde ise çileden çıkıyorum.
yapmasınlar bana böyle. kırılıyorum ve kırıcı oluyorum sonra...
saygısız ve hoşgörüsüz insan bozuntusu.
birine bir şey sorduğunuzda yada anlattığınızda aslında duyuyor da duymuyor muş gibi yapan sonrasında da efendim, bir şey mi dedin? ne oldu? ne? gibi sorular soran insanlar sizden nefret ediyorum. sözde kendilerini bir bok sanıyorlar yada sana öyle hissettirmek için yapıyorlar ama bal gibi duyuyorsun.
otobüste yarım saat elle tacize uğramaktır. yarım saat lan oha! ellenen yerlerindeki sinirler mi çekildi?
trip atılması.
anlatımda özet geçemeyenler.
Sigara içerken çekirdek yenmesi.
ukala, kendini beğenmiş ha bir de hayvanlara şiddet gösteren insanlar sizden nefret ediyorum.
Yakın arkadaşın karı gibi trip atmasıdır.
aptallık. özellikle de bir halt bilmedikleri halde kendilerini uzman zannedenler.
ıslak yüne dokunmak, ıslak yüne dokunan insana bakmak, ıslak yünlü kazağı çıkartırken makinenin ağzının plastik kısmına değdiğini düşünmek. tüylerim diken diken oldu yazarken.
iş ortamında her türlü lakaytlık sözleşmenin tek taraflı fesih sebebidir benim için.
Bir şey isteyeceği zaman kadının takındığı çocukluğa ve hayır cevabını aldığında attığı tribe. Ağzına keser kürek artık allah ne verdiyse vurulasıdır.
her ota boka senden daha iyi biliyorum havasında bir kulp uydurmaya çalışanlar.
söylenen bir şeyin ısrarla tekrar tekrar söylenilmesi.
cimrilik,"canıııııııım ,bebegiiiiiiiim ya da bebeeem vs" gibi hitaplar ve erkeklerin birbirinin arkasından konuşması.
kitaplarının sansürlenmesi.
kişisel not: yazar olsam ben de katlanamazdım herhalde.
bir hatunun seks objesiymiş gibi davranışlarıdır.