bugün

birinci soruya yarım yamalak cevap verip ikinci soruyu sordurtması.
her hareketi yapmacık olan bir ibnenin her halinden sahte olduğu anlaşılır bir biçimde konuşurken yavşak yavşak gülmesi.
zaaflara dokunulması... kişiyi üzen şeyler üzerinden bilerek sohbet açılması suretiyle kişiye bilerek acı verilmesi.
Gerizekalının birine laf anlatırken sözünü bölmesi
Bütün kanıtlarımın olmasına rağmen karşımdaki kişinin bana inanmaması
insanlara selam verince takmamaları
insanların haksızlık yapması diye başlar sonsuza kadar devam eder...
ben odamda müzik dinlerken odaya misafir olarak gelen arkadaşımın "şu şarkıyı açsana" demesi.

siktir git ulan evine!!!
oto boka düğmeye basıp yanına çağıran götü boklu yolcuya katlabiliyorum. ama evde kardeşimin ''abla yeeeaaaaa'' ile başlayan taleplerine katlanamıyorum. terliği elime alıyorum.

(bkz: işte bunlar hep bıkkınlık)
Biriyle bir konu hakkında tartışırken, karşımda hı hı öyledir evet demesi. Sıfır tahammül.
sapirdatan insan. agzinin ortasina islak kürekle vurulasidir, kafasi klozete sokulasidir.
Tamam sakinim.
Otobüste metrobüste vs boşluğa doğru geçmeye çalışan insanın bu isteğini söylemesi yerine ittirerek gecmesi deli ediyor..
laubalilik.
Ne istedigininin anlatilamamasi, ovunmek.
patrona yalakalık yapan ikiyüzlü orospuçocukları.
herkesin görevinin ayrı olduğu bir yerde görevini yerine getirmeyen insanlarla aynı havayı solumak.
olayin cok fazla ayrintisina girilerek gereksiz laf kalabaligi yapilmasi.
tembellik . tembel ve yavaş insandan nefret ederim.

hayatı hızlı yaşamak makbul.
Sorumsuzca hareket etmek.
çayın höpürdeterek içilmesi.
Haftadaki tek tatilim olan pazar günü yaptığım planın son anda bozulması !
Anlamadan cevap verebilecek yasak iliski meyveleri vardir soylemek istediginiz seyi anlatamamanizdan daha cok onun zeka problemi sinirlerinizi bozar.
Bir şey anlatırken karşı tarafın başka şeylerle uğraşması, dinlememesi.
bir soruyu iki sefer soran insandan nefret ederim..
yanımda sucuk kokan yemek yenmesi.
yanımda çılgınlar gibi öksürülmesi. Hele odada eko varsa sesin ikiye katlanmasıyla katlanılmaz hale gelir.
yanımda 'cak cuk' sakız çiğneyen kadın.
bir hatunun seks objesiymiş gibi davranışlarıdır.