bugün

yazarların allahım ne olur şu olsun bu olsun diye yalvar yakar oldukları istekleri.
türk devletleri birleşsin yeniden dünyaya hükmedelim.
israil de büyük bir deprem olsun ve iyi yahudiler hariç hepsi ölsün.
harp okulu bana davetiye yollasın, çağırsın beni ve sonra kurmay olayım, general olayım.
Allah'ım diye başlayıp amin diye biten, rabdan niyazlar içeren cümleler silsilesidir.

-Allah'ım kaynanamı kocamı ıslah et, onlara doğru yolu göster, yuvamı yıkmaya çalışanlara fırsat verme, senin herşeye gücün yeter. AMiN.
sol frameden türk kızlarına hakaret eden, cinselliği abartan başlıkların kalkması. mucize değil moderatörler konuya el atsın yeter.
alttan 5 dersimden geçmek. evet.
sözlükte karı-kız muhabbetlerinin dönmemesi.
Tam şu an, bi anda ölmek. Fazla bile yaşadım.
Yer yarılsın içine gireyim.
bir kardeşimizin beklediği mesajın gelmesi.. bize gelmedi bari ona gelsin.. beklemek zor be ağa..
kocası onu anlasın ister bazen anlamayacaktır ama ister işte kibritçi kız sonra bir kibrit yakar vee..
Atanmak. Istanbula, galata cıvarı bı okula...
uzayan okulum bu sene bitsin.
Sevılmek. Bazılarına ne kadar basıt gelıyordur kımbılır sevılmek ama bır mucıze gıbı sankı artık.
atanmak, çalışmadan memur olmak. eskiden liseden çıkan memurdu. şimdi profesör olsan yaranamıyorsun.
Para, çok para, daha çok para.
Dunyayı dışardan izleyebilmek.Aydan astronot kalemiyle yazılmış mektup göndermek sevdiklerime.
bir şeyler iyiye gitmeye başlasın.
Şarjı 5 saatten fazla giden akıllı telefon.
Prizle aşk yaşıyorum resmen.
Hayırlısı olsun ya mucizeye gerek yok. Hayırlısıyla o olsun.
Yaz okulu kalksin, Okullar kalksin.
Çocukluğumdan beri işaret parmağımın birinin dokunduğum yerdeki tüyleri bı daha Çıkmamak üzere döken bı mucizesi olmasını isterdim.
kulplu yumurta doğsun. siyah delik delen matkap ucu satılsın bauhaus'ta.
Bitmeyen tavuklu döner.
kasırga, deprem, tsunami, her türlü doğa olayı türkiye ye denk gelsin, tersten görünce nasıl bir tavrımız olacak merak ettim.
zamanı 6-7 yıl kadar ileriye alsak evli barklı işinde gücünde biri olsam. okuldur kpss dir hepsini atlatsak.