bugün

bazen diğerlerinden daha fazladır.
görsel
herkes çok şanslı olduğumu söylüyor.
zira ben pek hissetmiyorum.
şanssızlığımı ifade edecek cümle bile yok.
99 lirayken aldığım mayo ertesi gün 29 liraya düşmüştü. 2 ye taksitlendirmiştim o ara öyle fakirdim.
kesinlikle zekamdır. zekalı olduğumu düşünüyorum.
görsel
Arkadaşım tatilden gelirken hediye olarak tohum almış bilmem bi inanışta eğer bu tohumu ektiğinde büyüyorsa hayatın boyunca mutlu olacakmışsın vs vs. Gerekenler hazır ekicem kutuyu açtım tohum yok asdfadafahhkjfk. işte Hayattaki şansım :)
Ailem.
En büyük şansım, onlar.
Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim.
Ayağıma taş bağlayıp intihar etsem boğulmadan balinalar yer.
%1 dir. iyi olan bir şey denk gelmez. böyle şansın ızdırabını kısacası...
Aşk hususunda.
görsel
Genel ergenlerin degimi ile kiz meslek lisesinde bomba patlasa gerisini siz biliyorsunuz.
Kendi elinin tersi ile bilmeden itiyor olmam aceleliciligim.
pek şanslı olduğum söylenemez ki zaten söylememişsiniz.
Nasip allahtan eyvallah. Fakat Kendi elimle kendi nasibimi teptim hep. Hayatım mücadeleyle geçti. Uğraştım didindim çalıştım çabaladım gayret ettim hep, rabbimde verdi. Kolay olmadı hiç bir şey. Ancak lazım olan lazım olduğu kadarıyla tam lazım olduğu anda ve yerde mutlaka önüme gelir hamdolsun. Bu bir nimettir. Boş beleş şans bize uğramaz. Rabbim namerde muhtaç etmez. Etmesin de.
görsel
Çöle gitsem kutup ayısı siker öyle bir şans.
(bkz: Murphy kanunları)
(bkz: O)
görsel
Hayattaki sansim yuzume dogru duzgun hic gulmuyor. Hayat eni hep uktelerle acilarla kederlerle yogurdu durdu bir omur.
(img:#1544368)
6 buçukta uyan, yarım saat yol yürü yağmura yakalan üstelik ve hoca dersi başka bi zamana alsın haberin olmasın.
Böyle bir şans.
Edit: arkadaşlar üstten ders aldığımı unutmuşlar dolayısıyla bana haber veren olmaDı.
Biliyor musun sövdüm.
abi bu şanssızlık değilde iletişim eksikliği sanki, şu an eve gidiyorsan nolur sövme bana *
görsel
Böyle birşey.