bugün

afedersin piçtirler.
Sürekli konuşan susmak bilmeyen tiplerdir.
genelde bir üst yöneticidir.
-kendini beğenmiş insanlar.
-sağa sola sataşıp mal gibi kalan insanlar.
-dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan insanlar.
geç anlayanlar hiç anlamayanlar aptal insana tahammül yok.
bilinçsizce konuşup konuştuğunun doğru ya da yanlış olduğunun farkında olmayanlar.
Yrd. Doç. Dr.lar .
işyerindeki kezban sekreter. Memesi de yok ki karşılık olarak ben de onu emeyim diyeyim.
Sürekli konuşup her şeye gülen tipler.
Sakin bir yapım vardır.
(bkz: abberline)
Herşeye Hayır diyen tiplerdir.
Pikniğe gidelim yok
Aksam eğlenelim yok
Konsere gidelim yok
içelim yok...

Sürekli hasta, yorgun, enerjisi düşük, dudağı kulağına gitmeyen insan şeysi.

Bu gibi şahıslar; kendinizi en başta anlatmadan insanların hayatına girip zehretmeyin.
Yorup, enerjimizi almayın.
okulumdaki bazı tiki kızlar ve tüm kızların onların peşinde olduklarını sanan fuckboy tipler.
göz göre göre doğru olan bir şeyi reddedenlerdir. belli bir yerden sonra yeter tamam sen haklısın diyorum.
cehape zihniyetini savunan insanlar.

bi bitmediniz.
yok öyle bir tip .

enerjisini alır bırakırım evel Allah .
Yaptığı esprileri komik zanneden tiplerdir. Yarıda kestikleri rahatsız edici gülümsemeleri de esprilerinin eşantiyonudur.
Dünyanın sadece kendileri için var olduğunu sanan hiçbir insana yardımı dokunmayan özellikle merhamet duygusu olmayan cimri uyanık tiplerdır. Cevremde de bir kaç tane bulunmaktadır hiç cekılesı ve sevılesı tipler değildir insanın ömründen ömür alır bunlar kaç günlük dünya elinde geniş olsun gönlünde nedir bu yani?
ilber ortaylı'nın deyimiyle tam cahil olarak nitelendirilebilecek insan tiplemeleridir. Genellikle hiç düşünmeden gördüğü anda sorgulayan ergen edimli insanlardır.
Bencil insanlar. insan bile değil sadece benciller evet

Anlayamazsınız.
surekli hayatim berbat diyen neyi var hayatinin dedigimizde kavga cikaran tip bide herseye bi soru soran hep kendinin dogru bildigini sanan mal.
karşılıksız beklentileri tükenmeyen tiplerdir, kadın, erkek, sevgili, yabancı, müşteri, aile fark etmez, akılsız köpeği yol yorar deyimindeki gibi hayat enerjinizi emer giderler.
psikolojik sorunlu türlerin saldırılarıdır.
nick altına çöp dökerler,
özelden mesajla küfür, hakaret ederler,
herkes kendileri gibi beyinsiz olsun isterler.

zavallıdırlar. kıskanç, yalnız, sevilmeyen, itilen, tiplerdir.

yazarların yaşam enerjisini emmek isterken cehaletini sergileyen toplum parazitleridir.
karamsar ve kronik stresi olan insanlar, kesinlikle.
aşırı özgüvenli ve her konu hakkında bir şeyler söyleyebilen yarı cahil insanlar. bu insanlar her konu hakkında az çok bir şeyler bilir , fakat her yorumu yüzeysel yapar. derinlik ve teknik bilgi gerektiren konularda ise tam bir pişkinlikle hareket ederler.

(bkz: uzak durulası insanlar)
iki tane rus çağırdım diyen yavşak ergenler.