bugün

C.kale 18 mart universitesi hakkinda sorularinizi alabilirim gencler.
fırat ve gazi üniversiteleri

sorun varsa yardımcı olurum gencler.
yeditepe.
Yok kanka bizim kantinde kızlara dayamıyolar üniversitesi. Kib mucx bye.
çukurova.
marmara üniversitesi: sadece eğlenin, okul çok bok, piyasa yapın, sadece marmaradan insanlar tanımakla yetinmeyin, çoğu çok sıkıcı, ortamını bulursanız feci eğlenceli tipler barındırır ama mal mal şeyler yaparsanız altıgende anca kız kesersiniz, altıgen kaldıysa hala göztepede.
istanbul üniversitesi. avcılar ve beyazıt yerleşkeleri hakkında yurt,ev kiraları,ortamları,binalar.
ege Üniversitesi.
istanbul üniversitesi. konumu gereği iğrençtir. beyazıt da pisliğin içinde. çok güzel üniversitedir. her anlamda. ama şimdi beyazıt bildiğin pisliktir.
(bkz: çukurova üniversitesi)
sakarya üniversitesi forever mühendislik fakülteleri daha ayrıntılı bilgi verilir.
ortadoğu teknik üniversitesi - yeşil parkayla gezme ve kirli sakal bırakma bölümü.

her türlü soru alınır.
pamukkale üniversitesi ve istanbul üniversitesi.

pamukkale üniversitesi: dağın yamacında kurulmuş harika bir kampüsü olan, devlet yurtları kalınabilecek kadar kaliteli, güzel bir üniversite.

istanbul üniversitesi: bölümler içerisinde bile çok farklı uygulamaların olabildiği, istanbul içerisine dağılmış bir çok kampüsten oluşan, büyük bir üniversite. ben çapa'da okudum, çapa'da öğrencilik tavsiye edeceğim türden bir öğrencilik hayatı sunmuyor.
hayat üniversitesi. heyt be ne acılar çektik, ne kazıklar yedik, ne aşklar yaşadık, ne zorluklarla yaşadık. neyse ki 4 yıllık eğitim hayatım bu yıl bitti. bu üniversitede son derece iyi nasihatler ve aşk acısı dindirme taktikleri verilir. bire bir alkol içme ve tespih çekme dersleri verilir. müslüm eşliğinde toplu jilet çekme etkinlikleri de cabası.
Dokuz eylul universitesi. Muhendislik ve mimarlik ve hukuk egitimi fazlasiyla iyidir. Yeri dag basi hic guzel degil.
Bilkent ,gazi, ODTÜ, tobb, Çankaya, atılım, Ankara, ege , dokuz Eylül.
istanbul technical University.

ozbir at its best bölümü.
anadolu üniversitesi her iki kampüsle ve şehirle ilgili sorabilirsiniz?
istanbul universitesi.
Galatasaray ünv ve van yüzüncü yıl ünv. Evet hayatın iki boyutunu da gördüm.
çukurova ünv.
Fatih üniversitesi. Sahsen öneririm avrupamsı eğitime başlamış eğitimi iyi ki zaten ilk 10 üniversite sıralamasına giren ender vakıf üniversitelerinden. Hocalar en azından iyi anlıyorlar halden.
Gelişim myo ve karabük üniversitesidir.
boğaziçi üniversitesidir millet. her soruya açığım, bekleriz !
nişantaşı üniversitesi cihangirde gezme ve fular bağlama bölümü. burayı dA okuyorum soru alınır.