regl. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(((:(:(

şaka lan şaka erkeğim. siktirin gidin.
Please be kind to me.
Para bekliyorum arkadaslar. Okulum suan yari yil tatilinde ve okudugum yere donunce buzdolabim tam takir tupum bitti dus basligim kirik.

Bir de evimi temizleyecek birini bekliyorum. Ciddi ciddi temizlikci tutmayi dusunmuyor degilim.
(bkz: Yıllık izin) 60 gün var ya, bi kış tatili lazım.
Nilsu mun doğumudur.

Gel de mucizelere inanalım teyzecim.Yoksa bu ömürlerin çekilecek yanı kalmamış , gel de cesareti öğreteyim sana , korunmak için doğma , dünya mücadeleyi seviyor...hiç olmazsa bunun için gelir yaşama arzum.

Yedi kez düştüm , sekizinci kez ayağa kalkarız birlikte.
Zengin olmak.
uygulamayacak olduktan sonra plan yapmanın bir anlamı yok spontane yaşamaya devam.
Vergi diliminden çıkmış temiz Bi maaş. Be amkoduklarım zar zor geçiniyoruz %27 vergi nedir amına koyim. Sonra tayyibin yaptığı yoldan geçme. Sikerim sen geçme lan benim yaptırdığım yoldan.
Devlet memuru olarak ilk maaşımi alicam allahın izniyle.
(bkz: sonunu getirebilmek)
bu kadar hedefsiz olduğunuzu tahmin etmemiştim.

o zaman ilk hedefimiz bir hedefimizin olması olsun arkadaşlar.

gelecek ay herkesin bir hedefi olsun. şimdi dağılabilirsiniz.
Mujdeli haber gelsin ve ben cok sevineyim.
bu başlık altında hedeflerimizi belirleyip bir ay gibi kısa bir sürede başarılı olup olmadığımızı ya da hedefe ulaşıp ulaşılamadığını editleyerek güzel bi etkileşim yakayabiliriz.

mesela gelecek ay ehliyet almak ya da ehliyet kursuna yazılmak gibi. bu hedefini yazan arkadaşın bir ay sonra editleyerek ehliyeti aldım ya da kursa yazıldım demesi beni acayip derecede mutlu eder. insanların amaçlarına ulaşması çok güzel bi şey. ya da mesela bir ay sonra gelen başarısızlık editi sahibi arkadaşa tavsiye ve tesellilerde bulunabiliriz.

örneğim basitti. sizden de basit realist şeyler bekliyorum. uzun vadeli beklentiler plan değil hayal olabiliyor genelde.