bugün

domalarak.

ev adresim için pm.
kolu yastığın içine sokmak bir de soru işareti gibi uyumak en güzeli oh mis.
bacakların arasına yastık sıkıştırarak.

noolurum noolmam yani.
yastığı bacaklarının arasına alarak.
yüz üstü, kollar yastığın altında battaniye enseye kadar çekilmiş bir biçimde yatmak.
cenin. bazen de anketaryum pozisyonunda yatarım.
hiçbir açıda sapma yoktur:

http://tr.wikipedia.org/w...etimestamp=20100914054557
sıradandır.bir bacağım kapıdan dışarda, bir kolum pencereden dışarda, kulaklarım buz dolabında , geri kalan jameykada iken pozisyondur.
kafamı tost gibi iki yastık arasına sıkıştırıp uyumak. annemler birgün nefessiz kalıp öleceksin haberimiz bile olmayacak diyorlar. ama böyle de rahat uyuma şekli yok.
sırt üstü yatmak suretiyle bacakları kafanın arkasından geçirip iki eli yastığın altına, yorganıda yatağın altına sokarak gerçekleştirilmesi gereken yatış pozisyonudur.
karanliktaki hayali canavarlardan korktugumdan yuzumu duvara dönup yatarim. tabi arkada götü kaybetme riskini alarak .. yapacak bir sey yok,yuzumu mu doneydim.
Sağ el yada sol el yastığın altında, el uçtan cıkmış yada bükülmüş şekilde yastığın altında. Yorgan boğaza kadar çekilmiş dizler yatay şekilde üst üste bükük bir şekilde.
(bkz: yaran yanlış anlamalar)
bilmem anlatabildim mi efendim.
yastığa yatmam ama her daim yastıkla temasım olur.
yüz üstü yatıp ayakları dizden kırarak havaya dikerek.
bacak arası yastık. tarzımdan vazgeçmem.
misyoner ,tavana bakarim kezban stayla.
Sırtüstü yastıksız yatarım. en rahat ve güvenlisi kanımca
http://galeri7.uludagsozl...s-pozisyonlari_428327.jpg
gece yatarken gayet normalim amma ve lakin uyandığımda ayaklarım yastığın olduğu tarafta, kafam yataktan aşağı sarkmış ve yorgana sarılmış bir şekilde uyanıyorum.
sırtüstü, baş yastığın tam ortasında, yorgan omuzlara paralel bir şekilde düzgün, gövdenin iki yanında eşit oranda kalacak şekilde olacak, böyle hediye paketi kıvamında bir yatış pozisyonu benimkisi.
çapraz, hani şu sertab erener'in şarkısndaki gibi.
sol kol ikinci yastığın altında, birinci yastık ense tarafında.
yastik, yorgan ne varsa sarilarak yatilan pozisyon.
sözlük yazarlarının gece yattığı pozisyonlar veya uyuma biçimleridir.

yastığa sarılarak,

tüylü oyuncaklara sarılarak,

yorganı kucaklayarak.