bugün

erkeğim. bence büyük kusur.
Göz altı torbalarım, çarpık bacaklı olmam, bide alnım fazla geniş bence. Ama kusurlarımız bizi farklı kıldığı için onlarla barışığım.

edit:ha bir de koca kafalıyım resmen ya.
kocaman bir penis.
Yillar önce kaybettiğim saçlarım ile ne kel ne de gür saçlı olarak adlandırlamayağım lanet olası seyreklik olarak adlandırabileceğimiz durum.

Sakallarımın bir kısmının kırmızı , turuncu, sarı vb renklerle bezeli oluş durumu.

Ve halı hazirda eritmeye çaba göstermediğim göbeğim.

Gibi üç ana başlıkta toplayabilecegim kusurlar bütünü.
sağ elimin serçe parmağını kapatamıyorum. ulnar sinirim kopuk. birde kulaklarım birbirinden farklı. çok yerimde kesikler çizikler var.

hasar kaydım var çok benim. neyseki vuruğumuz yok diyeceğim bi kulak arkamız kalmış. zaten o da yamuk.
Böyle baş parmak mı olur? Telefonun klavyesi küçük geliyor. Çok hata yapıyorum bu parmak yüzünden.
görsel
Kilom tabi ki birde saclarim cok dokuluyo. Birde uyuyamiyorum artik telefonu birakip uyumam lazim.
Fizik gücümün yüksek olması anasını satayım. Bura da en genç yazarı bile tuttum mu gancıh ayı gibi altına osurturum.
dişlerim biraz kendi kafalarına göre takılıyorlar ama telle hizaya sokturcam ben onları.
çok klişe olacak ama; kusur insanın beynindedir.
allaha şükür taş gibiyim. ha duvara sürtmüşsün elini ha bana.

tipsizim biraz ama yani ona da yapacak bi şey yok.
Miyopluk.

Şişmanlık.

Allahsızlık.
görsel

Heterokromi, değişik bir mutasyon çeşidi. Görenler iblis gibi diyor kafa atasım geliyor harbi.
Asimetrik vücut, baş parmakta yanık
Kusur mu bilmiyorum ama ben aslında yoğum...
yoktur. hiçbir şeyim, hiçbir yerim kusurlu değil.

e tabi çevrenizde tipsizler, saçı bonus gibi olanlar, sakatlar, köseler, keller, sağır ve körler olunca biraz yalnız hissettirmiyor değil.
Gözlük kullanıyorum sanırım 3 derece arttı. Askerde sınır nöbeti tutamayacagim maalesef.
fiziksel olarak kendimi beğeniyorum.belki kusur olabilecek tek yanım burnum.biraz yamuk olsada burnum yuzume karakterist bir cehve veriyor bu yüzden kendimi asla instagramimsi yeni nesil yüz hatları için bicak altına yatırmam.
kafam yok.
kendinizi sevin ama fazlada ciddiye almayın.
Bacağımın teki diğerinden kısa.
Ayaklarım düz taban. Askere gidememe ihtimalim var.
Kulaklarım normale göre büyük.

Ama seviyorum ya canım kulaklarım.
Kimileri kusur olarak yüzüme söylüyor ama bence bi kusur değil ağzımın çok küçük olması.Seviyorum kendimi.
Kekemeyim. Fiziksel mi oluyor emin değilim, bazıları psikolojik falan da diyor.

Şu doğumdan sonra hiçbir şey yokken bir taraflarını beğenmeyen insanları hiç anlamadım. Siz bir gün kekeme olun da göreyim haydi. Eleman burnunu beğenmiyor, derde bak.