bugün

sevgili buna inanan gerizekalı insanlar;
soykırım sensin, ermeniler sana girsin.
buna inanan şeyler;
madem ermenisiniz, istemeden vermelisiniz.
(bkz: sözde soykırım)
(bkz: okuyunca ürperten başlıklar)
"hepimiz ermeniyiz"

sen ermeniysen, bunu kendine yedirebiliyorsan, bu seni bağlar bizi değil.
ermeni soykırımı lafına hep karşı çıkmışımdır. O kadar iğreti duruyor ki. Ermeniler de biliyor bizim onlara herhengi bir soykırımda bulunmadığımızı ama işlerine öyle geliyor.
Öyle ermeniler biliyorum ki ramazanda Türk arkadaşı oruçlu diye hiçbir şey yemez onun yanında. Hatta çok şaşırtıcıdır iftara bile davet eder. Ezanla birlikte oruç açılır. Ermeni, Türkün seccadesini dahi serer. Bizzat yaşayan birinin naklettikleridir bu. Tüm bu oyunlar türkiye üzerinde oyun oynayanların hileleridir. Bunu tüm dünya biliyor. Ama onlar da haklı binlerce yıl şanlı Türk'ün egemenliği altında yaşamış. Kuyruk acıları var doğal olarak.
Eğer dünyada bir soykırımdan bahsedilecekse bunu yedi düvel Çanakkale'de Türk'e karşı işlemiştir. Binlerce genç, yiğit, delikanlı orada hunharca öldürülmüştür. Hem de karşıdakinin hiçbir haklı davası yokken, vatanımıza haksız yere sahip olmaya gelmişken.
Evet soykırıma benim milletim uğramıştır.
sevgili ermeniler,

sizi öldürmemişiz, sürmüşüz. ama keşke öldürseydik de rahat etseydik. amen.
yoktur efenim. yani olmamalıdır, çünkü böyle bir soykırım yoktur, var diyenlerin tarih bilgilerinden şüphe etmekle birlikte "akıllı olmadıklarına" kesinlikle eminim.

editledim: eksileyen biri olduğuna göre "var" diyen bi embesil var arkadaşlar aramızda. belirteyim dedim.
sevgili ermeniler,

her sabah yatağımdan acaba neden yaptık neden kıydık diyorum bu insanlara acı içinde oluyorum...çok ciddiyim ...sizi sevmeyen ölsün ermeniler...

(bkz: aha azrail geldi)
(bkz: ermeni sensin soykırımda sana girsin)
soykırım değil tehcir vardır.tehcir ve soykırım ayrı şeylerdir, sözde soykırım apayrı birşeydir.elmayla armutu ayıralım ilk önce.

ermenilerle ilgili tehcirden bahsederken soykırım kelimesi kullanılıcaksa başına muhakkak "sözde" sıfatının gelmesi gerekir!!!!

(bkz: içimizdeki irlandalılar)
sevgili ermenistan,
"al orhanı yanına git pamuk pamuk yaşa."
sözlük yazarlarının %96 'sının hakkında gazetelerdeki alt başlıklar hariç hiçbir araştırma yapmadan sağdan soldan duydukları ile hakkında fikir yürüttükleri soykırıma ilişkin mesajlardır.
soyları kırılsaydı soysuzlukları hala var olmazdı.
madem o kadar soyunuzu kırdık,
hala nasıl tüm dünyadasınız, bu kadar lobiyi çakma ermenilermi kuruyor.
sevgili ermeniler,

sevgisiz ermenilerle ermeni memelilere meme kırımı yapıldığı doğru mu? burdan böyle aydın olunuyo mu?

imza: bir adet memeli.

Not: ben çok yalnızım.
sevgili ermeniler,
1.5 milyon insanınızı öldürdüğümüzü iddaa ediyosunuz. ulan 1.5 milyon insan öldürdüysek doğu anadoludaki her taşın altından kemik çıkması gerekirdi. bune ne diyosunuz?
sevgili ermeniler, keşke sizi değil de ülkemdeki "ermenilisin, vermelisin" şeklinde ilkokul bebeleri gibi kafiye yaratıp, bunu söyleyerek ayar verdiğini zanneden türkleri tehcir etseymişim.
"soykırım" ifadesi doğru değildir, ama siyasi çekişmeler yüzünden geçmişte insanların yaşadıkları acılarla dalga geçmek de doğru değildir.
(bkz: ölümle şaka olmaması)
(bkz: soykırım yalanı ermeni mezalimi)
(bkz: #7967333)
ermeni soykırımı olduğunu iddaa etmeye kalkan ibne ermeniler,

şimdi diyorum ki keşke yapsaymış atalarımız da yaptığımız bir şeyden dolayı bize kafa tutamasaydınız.

biz biliyoruz ki bu dünya üzerinde hangi ülke soykırım yaptıysa hep unutuldu, yapılmamış olan soykırımlar var gibi gösterilerek çıkar elde etme girişimlerinde bulundu.

ben şimdi sizin yüzünüzden atalarıma küfrediyorum nasıl sizin kökünüzü kazıyamadı diye.