bugün

dolap kapıları açıkken uyuyamamak.
Sevgili yazarlarımızın enteresan özelliklerini açıklama durumu.
Yanlızken yükses bir ses olsa müzik vs. ortama hakim değilmiş gibi hissedip tedirgin olmak.
Duş alırken diş fırçalamayı çok sevmek.
Kitaplara kötü davrananları görünce ağzına kürekle çarpmak istemek.
Başkasının su içtiği bardaktan asla su içememek.
Her zaman aynı sırayla yemek yemek.
sözlük yazarıyım.
Geleceği rüyamda görüyorum .
karsimdaki insanin benim hakkinda o anda olumlu veya olumsuz dusuncelerini anlayabiliyotum,
Uyumak. Surekli, durmadan.
Zoru seviyorum kovalamayı ne kadar çok seversem seveyim bir kızı bana yüz verdiği anda bitiyor tüm hevesim bozuluyor büyü vb o yüzden nolur ama nolur kendinizi naza çekin kaçın trip atın hemen çözülüvermeyin.
Takip ediliyormuş hissi oluyor arada bir de bulunduğum odanın kapısı kapanacak kendimi çıplak gibi hissediyorum.
olmadık yerlerde dalıp dalıp gitmeleri....
bazen kendimi mayoneze batırılmış domates soslu hıyar gibi hissediyorum.
çükümün olması.
sol elimle ve herkesin aksine bileğimi bükerek yazıyı üstten yazmam. düz yazamıyorum.
Beni kahreden başlık .

Bunlar hep monotonluk.
yemekleri art arda yiyorum. karıştırmam aynı tabağa orasına bi yemek burasına bi yemek konulunca tatları karışıyor bunu sevmem. bir de tüm yemeğim bittikten sonra içeceğimi içerim. içtikten sonra da lokma almam. yemek yerken bişey içersem iştahım kapanıyor
efkarlanınca murat kekilli dinliyorum.
Deterjan, temizlik malzemelerinin kokusu,oda kokularını sevmek.Bu kokuları duyunca odanın falan temiz olduğunu düşünmek.
Gece uyuyamamak gündüz ayılamamak.
Türkiyenin en sıcak yerinde ceketle dolaşmam.
Hangi birini sayayım sözlük...
garipten ziyade saçma özelliğimdir. biri benden bir şey saklamaya çalıştığında ve bunu fark ettiğimde karşımdaki üzülmesin, küçük düşmesin diye anlamamış gibi yapmamdır.
Simetri hastalığı var bende.
kimsenin masasında eğri büğrü birşey olamaz ben varken.
(bkz: başak burcu erkeği)
Her işin en alakasız bölümüyle ilgilenmem sonunda is biter ama istenen sürenin 4 kat üstüne eklenerek.
Üşümeden ısınamam, tatlı bir şeyler yemeden su içemem, açken tatlı bir şey yersem daha çok acıkırım, asla ışıkta uyuyamam vs...
evde aniden bağırarak beşiktaş bestesi söylüyorum.
Abazanin bayrak taşıyanıyım öleceğim yalnızlıktan ama ilişki yaşamak isteyen kızları reddeden bir salağım.

Benim kontrolum bende değil.

Hep bu hipnoz yüzünden...