bugün

zall'a hakaret ettim silik yemedim.

var mı daha cesur olanı?
insan gibi yaşamaya çalışıyorum şerefimle namusumla.
cinlerle boğuştum.
Gözlerim kapalı yürümek.
bazıları için küçük ama benim için büyük olan iş.

uçağa binmek ve sürekliliği sağlamak.

şimdi ise sıkıntı yok paraşütle uçaktan atlayabilirim o kıvama gelmiş bulunmaktayım.
Evde misafir varken tuvalet kapısını kitlemeden büyük tuvaletimi yaptım.
misafir kızı yanağından öptüm ailesi hiçbir bok demedi *
hoşlandığım insana açıldım.
Mısır' da 2011 yılında halk ayaklanması sonucu mübarek devrildiğinde sokaklarda yağma hırsızlık ve gasp kol geziyordu. Ve ben hiç birşey olmamış gibi o ortamda tek başıma orada yaşadım.
Birkaç ay sonra El Tahrir meydanına gidip bide oralarda fink attım.
Delilik işte.
Sevgilime telefonumu önlem almadan vermiştim.
anneannemde gece balkonda otururken, kolumda hamam böceği gördüm.
hâlâ inanamıyorum, hiç bağırmadım.
bi dondum kaldım önce, beş altı saniye kadar bakıştık, sonra zıplamaya başladım, düştü pis hayvan.

o birkaç saniye sakinliğim ve daimi sessizliğim benim gözümde büyük bir başarı ve cesaret.
Usb bellegi bazen guvenli kaldir demeden cekip cikardigim oluyor.
Bazi bazi tum ogeleri silmek ister misiniz sorularina tereddutsuz evet diyorum.
Hatta prod ortaminda yazdigim sql query sini auto commit modunda calistirmisligim var.
Hayati uclarda yasiyorum.
bir gün lisedeyiz işte benimde yan sınıftan sevgilim var. birşey oldu görüşmek zorunda kaldım sordum bir kaç kişiye ders boş dediler iyi dedim kapıyı çalmadan laps diye girdim 35 +1 kişi suratıma bakıyor elim ayağım kesildi 'hocam dedim adını söyledim alabilir miyim' dedim anası babası verirse al tabi oğlum dedi.
Yolumu kesen kekolara atar koymuştum ve 5-6 kişilerdi şaşırtıcı olan ise dayak yemeden olaydan sıyrılmış olmam.
on beş kişiye saldırdım, vurdum vurdum saymadım, vurdum vurdum saymadım.
Askerde komutanin kapisini tekmeleyerek giren askerler nerede ? Birde onlardan dinlemek isterim en buyuk cesaret örneklerini.
üçüncü kattan aşağıya atladım bi bok olmadı amk. evet..