bugün

34 yaşına gelmiş bir yazar olarak ne konuştuysam büyük, o geldi başıma. aman diyorum, dikkat edin genç tayfa. büyük lokma kalıyor sonra boğazda. olm sabah sabah şair kesildim ya la. yala yala sıkıntı yok bu tarafta.
bi keresinde halı saha maçı yapcaktık. baya iddaalaştık. '' sizi top diye dizimizde sektirip rövaşata atarız '' falan dedik. sonra 23-1 yenildik. o 1 tane golü de yine rakip takımdan biri atmıştı. '' sikim sizin oynıcanız futbolu '' deyip kendi kalesine abanmıştı. ulan ne gündü be. duş almadan çektik gittik.
götünüzde patlaması ile sonuçlanır.

bu şehirde okuyanı siksinler (6 yıl o şehirde okudu)
bankacı olmam yea (2 yıl bankacılık yaptı)
memur olacak değilim ya amk (memur olmak için bankadan istifa etti)

artık hayatın terbiyesiyle beraber çok efendi, çok şirin bir insanım. ohoyyy yerim lan kendimi ben.
sınavı kesin kazandım
deyip asgari ücretle çalışmaya devam sadece döner sermaye alırım maşş yok istemiyorum bana döner yeter.
öğrenciyken, babaya senin parana ihtiyacım yok dedi. 1 ay sonra böbreklerini üşütüp babadan doktor parası istetti, arkadaş vasıtasıyla.

bu kahraman pilotmont tu. hatırladıkca, güler.
o üniversiteye gitmem demiştim bahsettiğim üniversiteye geldim,
o adamla beraber olmam dedim o adamla beraber oldum,
aşk acısı asla çekmem dedim alasını çektim,
kimseye aşık olmam kimseyi sevmem dedim asla dediklerimi sevdim,
asla dönem uzatmam dedim dönem uzattım,
asla devamsızlıktan sınıfta kalmam dedim devamsızlıktan sınıfta kaldım.
bir daha para mara istemeyeceğim beni düşünüyorsanız kendiniz yaparsınız bir şeyler dedi.

hala istemiyor.
onlar da göndermiyor.
az kaldı müsait bir yerinde patlayacak.
ben o kızla çıkmam derken kollarında bulduk kendimizi.
bir daha asla beni sevmeyen birine asik olmam. sonuc : asik oldu, uzuntuden mahvoldu.
4 yıl önce sigara içmememle övünen biriydim. hiç olmadık yerlerde "hiç sigara içmedim ağzıma bile sürmedim, hayatta da içmem" diyordum. şimdi ise günde 2 paket sigara içiyorum.
bundan sonra kimseyle sevgili olmam ben. her gelen hayatıma s*çıp gidiyor arkadaş.

sonuç: o sözün üstünden 4 kişi ile birlikte olunmuş. ikisine deliler gibi bağlanılmış. ayrılıktan sonra berduş olunmuştur.

yok la yok bundan sonra büyük konuşmayacağım bu konularda. hatta şuan karşıma çıkan ilk kişiyle birlikte olucam lan bak görürsünüz.

sonuç: ilk gördüğüm kişiyle uzun uzun konuşuldu. sonra sevgili olduk. şimdi çok mutluyuz.

hiç beklemediğin anda karşına çıkar falan diye bir söz vardı. bak unuttum neyse.
büyük konuşma; bir kızla 3 aydan fazla çıkamıyom ben..

göte giren; 6 sene çıktım sonra evlendik..
bundan sonra iddaa yok dedim. 2 hafta sonra bugune kadarki zararimi cikarmak diye bi fikir geldi sonrasini sizde biliyorsunuz.
Asla dönmem Kesin bitti demiştim.
En ufak bi hareketinde köpek gibi döndüm ona.