bugün

Umuyorum ki burası değil,bu şekil değil.
Hastane mi açmış okul arkadaşımın en başarılarını işe almış hayatını yaşıyor.
Yunanistan'da çoluk çombalak tatil yaparken.
Ay-yıldızlı bir tabut içinde.
GALATASARAY ÜNiVERSiTESi'nde Ekonomi dersleri veriyorum.
Hastanede. Alkol komasından yatıyorum.
alkol sigara ve gece hayatı olduğu sürece batak haneler.
edit: gençlik alemi adına.
Kurduğum reklam ajansımda personel arkadaşlarım ile birlikte şen şakrak yeni anlaşmalar ve yeni fikirler eşiğinde hayatımı sürdürüyor olacağım.
(bkz: dominik cumhuriyeti)
doktoraya başlamış ve bitirmişim. isamın bahçesinde arkadaşlarımla on kuruşluk çay alıp bunu kutluyoruz. hayalimde bile on kuruşluk çay içiyorum. bi gidip boğazda yemeğe çıkma bir şampanya patlatma yok. bok bok hayaller
olduğum yerde kalsam yeter. bundan iyisi şamda kayısı.
görsel
Şöyle bir bebeğe kıyafet giydirirken.
görsel
10 sene oncede sozlukteymisim hala sozlukteyim. Bir adim ilerlemez mi lan insan.
transfigürasyon geçirip tanrı olacağım. kendimi evrenin efendisi olarak görüyorum. darwin bana hulül etti çünkü.
Sabah cikcagimizin garantisi yokken on sene sonrasi...
masanın diğer tarafında.
görsel
böyle bi sahnede
Ya akıl Hastanesi yada
yurtdışında bi mutfakta tam bir ingiliz Kürdü gibi garsona laf anlatmaya çalışırken.
ülkenin teknoloji açlığını gidermek için önce küçük bir işyeri olarak başlayıp daha sonra fabrikalaşmak, dünyanın sayılı zenginlerinden olmak. atın fav a bekleyin. hadi yine iyisiniz kol gibi fiyatlardan kurtuluyorsunuz sayemde böbreğinizi satmadan da ayfon alabileceksiniz köfteler sizi...
Afrika'da. Oradaki çocuklara yardım ederken, onları iyileştirirken görüyorum.
Evlenip çocuk yapıcam. işi gücü bırakıp kocişkoma akşam sana ne yemek yapayım diye sorucam.
3 santimetre sol tarafım.
uzakdoğuda interrail seyehatlarda.yersen.
google için yeni uygulama geliştirirken yazdığım app'in 1000000. satırındayken yorulup kahve içmek için caribou'ya giderken görüyorum.