bugün

kpss ye hazırlanmaya başla.
Hayatına bir kızı sokabilmek için bu aralar çok uğraşıyorsun , bunu başarmışsan sakın yitirme değerini bil , o çok iyi biri .
unutmuş ol.

affetmeyi öğrenmiş ol.

insanları ciddiye almamayı öğren. tamam sezgilerin çok güçlü, tamam seni hiç şaşırtmadılar ama şu tahmini akıl okumalarını bırak. çünkü onlar hiç düşünmüyorlar. hiç kibar değiller. bencil et parçalarının teki hepsi. yaptıklarını, iyi niyetini göremiyolar, göremeyecekler.

tüm bu olumsuzlukları kara kara düşünerek çözemeyeceksin. çünkü sen kendini defalarca yeniledin ancak onları asla ama asla değiştiremeyeceksin. bundardır ki yapman gereken insanlar seni hayal kırıklığına uğrattıklarında kalbindeki değerlerini aşağı çekmek; ama onları tamamen silmemelisin. çünkü; hiç kimse tamamen silinecek kadar değersiz değil, yüzde yüz sevilecek kadar değerli olamadıkları gibi.

doğru insanları bulmuş ol. onlarla mesafeni korumuş ol. yüz göz olayım deme sakın. çünkü; suistimal edecekler, herkes eder.

sevmekten vazgeçmemiş ol. kendinin hakkını vermiş ol.

asla, asla, asla vazgeçme..
zayıfla.
(bkz: yine geldi ölüsünü siktiğim)
eğer kendi evinde değilsen yaşama bence, öl.
iyiki o düşündüğün olayları gerçekleştirmişsin. yoksa hayat yaşadığın gibi devam edemez!
her yıl olduğu gibi, bir önceki sene için "ne kadar salakça şeyler yapmışım lan" diyeceksin değil mi?
okula gitmeliyim..
okula gitmeliyim..
okula gitmeliyim..
ya bi siktir git diye düşülmesi gereken not.
askerde ezdirme kendini.
1 yıl çok çabuk geçecek çok kasma.
Eveeeet... Kral napıyon lan? Dingil? ben bu yazıyı sana ne halde yazdigimi biliyosun. Bir yıl sonra bugün, sen bu yazıyı okurken ben ya izmir'de yada istanbul'da olucam. Geçen yıl üniversiteyi bıraktın inşaallah bu sene daha iyi yerlerdesindir. O hatunla aran nasıl? barıştınız mı? Seni üzüyor mu artık? Neyse. Her ne şartta olursan ol, biliyorum ki geçen seneden daha mutlusundur.

Sana bir not bıraktım evlat; kaskını sakın kaybetme.
taktığın şey bu muydu lan? ha bu muydu?

genelde böyle oluyor.
tez bitti mi?
gecmisi birak yoluna bak.
nerde kaldin olom sen? Cabuk gel bak.
dua et de girdiğin işte pişman olma. he unutmadan avrupa turuna çıkacaktın, umarım çıkmışsındır. aksi halde sözünden döndüğün için boğaz köprüsünden atla bir an önce.
aynı yerde olmamayı dusunuyorum artık hersey daha duzene oturmus borclarımın azaldıgı hatta bittigi ustune de para biriktirdigim daha saglıklı ve daha zinde olacagım sigaraya son vermis halde ve yalnız olmicam aha da bugunun notu iddia mi iddia kendime ne alsam acaba :::)
araba al artık amına koyim ya. bide ders çalış biraz amına koyim senin.
şimdiden hayallerini gerçekleştirip gerçekleştiremediğini merak eden yazarın yazacağı şeydir.
evdeysen ve boş oturuyorsan, benimle hiç muhatap olma. git benlik değiştir. dil sınavından 70 alamadıysan da hiç hiç bulaşma.
adam gibi çalış derslerine. sana çok lazım olacaklar.
sınava az kaldı hadi biraz daha zorla kendini bu sene kesin kazanacaksın, kazanamazsan öldün oğlum sen.
üni'ye gir. şu koduğumun evine çıkmış ol bide güzel bir leptop al ve ankaraya en uzak olan şehri seç büyük ihtimal izmire gitmiş olacaksın ama git bu sikko şehirde 1 sn bile durma.
ha bide boğa burcu kadını bul.*
Millete halen daha ağzını açamıyorsundur,halen daha üç kuruş paraya çalışıyorsun dimi mal herif.Siktr git kaybol gözümden,sana not mot yok pezevnk.