bugün

uzun adami divan-i harpte vatan hainliginden yargilatmak.
sözlük kızlarına toplu mesaj atardım.

"mebus qharısı olmaq isteyen qhızlar eqlesin.."
amına koyarım. millet hizmet bekliyor.
jakobenizmi benimser sike sike geliştirirdim. tüm dini kurumları irtica diye kapatırdım ve tarikat şehlerini asardım. eğitim kurumların din ve siyasetten tamamen arındırıp ful materyalist temele oturturdum. ayrıca sadece bununla sınırlı kalmazdım toplumun din dışı putlarını da kırardım. gerek milli putlar gerek ata putları( yani türbeler, anıt mezarlar gibi) hepsini yıkardım. tüm geleneklere savaş açardım ve geleneği sürdürenleri idam ederdim. özellikle hurafeci, üfürükçü, muskacı, falcı gibi toplumda ne sike yaradığı belli olmayanları sürgüne gönderir aç bırakır sürgünde ölmesini sağlardım.
bunun dışında idamı getirirdim, devleti hortumlamak, en ufak vergi kaçırmak gibi suçları alanı direk idam ederdim. ayrıca sosyal devlet anlayışı benimser özel mülkiyeti tam kaldırmasam da toplumdaki uçurumu dengelemek için fazla zengin olanı idam eder malını fakire tekrardan bölüştürürdüm.

yani olmasam daha iyi gibi.
23 nisandA onikinci nesil bir yazarı koltuğuma oturtucam.
Saltanati getirmek. Ulke sikimde mi.
Devlette olan çürümeyi temizlemek ve halkı aç yatarken tok yatmamak gerisi gelir zaten.
Cem Uzan'ı ekonomi bakanı yaparım.*
ilk işim diğer sözlük yazarlarını maaşa bağlar sigortalı yapardım.
ak sarayimda ayaklarimi uzatip osura osura yatarim.
vatan hainleri, tecavüzcüler ve keyfe keder adam öldürenlerin alayı için güzel güzel kanun maddeleri yaptırtmaktır..

görsel
herkese benden karı.

bu sorunu çözünce panbık gibi peacefull bir ülke olur burası.
Benim cumhurbaşkanı olmam demek sert katı kurallar yerine sevgi ve saygının on planda olduğu bir yönetim olması demek falan filan , bunlar propaganda sözlerimin girişiydi. Ben o kadar adamla uğraşamam , aileme vakit ayıramam sonra.
Oyum teflona. Beni aileden sorumlu bakan yapmayı vaat ediyor. Bu bana uyar. Teşekkür ederim.
Egitimi duzeltmek. Zaten bunu yapsam %70 seyleri duzeltmis olucam.
ülkeyi Adalet ve Kalkınma Partisi yönetiyor,
neredeyse 20 senedir.
ama 20 sene sonra en çok ihtiyaç duyduğumuz iki şey;
adalet ve kalkınma.