bugün

yazarları 3.5 attıran olaylardır.
aklın sınırlarını zorlayacak kadar derin olaylardır.

hiç unutmam amk, yaş 20 falan... içmişim eve dönüyorum. gece sokak ıssız, karanlık. in cin top oynuyor.
(bkz: yazarların başına gelen hiç komik olmayan olaylar).
zevkli sayılmayacak bi o kadarda zevkli sayılacak korkunç anılardır.
bir kaç tane yaşamışlığım vardır.
hangi sivri zekayla gammazlandığı anlaşılamayan olaylardır. inci ne alaka amk?
Sağdan soldan herhangi bir şekilde adını andığım bir şeyle gün içinde karşılaşmak. Misal "Angelina jolie de güzel kadın he" diyorum ardından milliyetin sitesinde " onları bir de böyle görün " başlıklı haberi görüyorum bir de tıklıyorum ki ne ola angelina nın sakallı hali.
(bkz: astral seyahat)
eve geç gelmiştim.aylardan sanırım ağustos ve cok sıcak bir geceydi. uyuyalı birkaç saat olmuş olacak ki,birden kendimi odanın içinde uçarken gördüm.ozgurce ve tarifi olmayan ürpertici birşeydi.daha sonra kendi yatagımın üstüne geldiğimde kendimi yatakta yatar halde görebiliyordum evet bu gerçekten beni çok korkuttu.bir an öldüğümü düşündüm. o korku beni buz gibi yapmıştı.sonra toparladım biraz kendimi seyrettim. ruyamı diye düşündüm. gözlerimi açmayı denedim gözüm açıktı.bilincim yerindeydi. kontrol bendeydi. rüya olsa bunları yapamazdım. yapamadıgım tek yatakta gördugum kendi bedenime dokunamamaktı.sonra usulca tekrar bedenime döndüm. ve aniden uyuyan bedenimle birlikte uyandım.sonra bunun ne oldugunu arastırıdım. ben kucuk bir astral seyahat yapmıştım. ama bunu daha sonraları bilinçli denememe ragmen tekrar basaramadım.
bilgisayarın kart okuyucusundaki kartın kendi kendine fırlayıp kafaya çarpması.
yatak odamızda sevgilimle sevişirken; birden olaya abisinin dahil olması. sonuç; sabaha kadar pompa.
arkadaşımın biz de kaldığı bir akşamdı. sohbet edilmiş, keyifler yerinde baya geç saate kadar oturulmuştu. uyumaya karar verildikten sonra arkadaş kalkar ve ışığı kapatır. yerine oturur ve ışık kendiliğinden tekrar açılır. bütün gece korkudan sarılarak uyunur. *
uludağ sözlük yazarlarının yaşadığı sıradışı olaylardır.

reserved. yaşayınca yazarım.
kaybolan eşyaların annelerden korktuğuna inanıyorum ağa ben. daha demin baktım buraya yoktu, annem geldi aynı yerde buldu.
küçükken çok sayıda cin görmektir. şimdi ateistim.
gece yatarken karşında üst üste katlanmış şekilde bulunan kıyafetlerin insan silüeti oluşturması.
ay sonu idi. maaş gününe çok az kalmıştı.

cebimde beş kuruş paranormal olarak yoktu.
*
küçükken* her yağmur yağdığında paraşütlü insanlar yere inerdi. açıklayamıyorum. açıklanmıyor.
yaklaşık 2 aydır cepte para yok. ve bu durum artık çok normal bir hale geldi benim için. paranormal yani.

not: olum para yok diyoruz işte. yazdığımız entry'nin saçmalığından anla durumu.
hiç paramın olmayışını normal karşılıyorum. sizce bu paranormal bir durum mu sayın yazarlar?
1- eski evin tüm şehri yukardan gören balkonunda sigara içerken karşı tepenin altında duran evlerin hizasında siyah dumana benzer buluta benzer bi' şey gördüm. bi süre takip ettim şeffaftı yani arkası görülüyordu. önce duman sandım ama uzun süre dağılmayıp şeklini koruyarak hareket etti. bi süre sonrada aniden hiç dağılma olmadan pat diye kayboldu.

2- yaklaşık 2 hafta önce sabaha karşı yine balkondayken bir anda müthiş bir ışıma hissettim. tıpkı hemen gözünüzün dibinde çok çok kuvvetli bir flaş patlamış gibi. bir anda gece beyaz diğer bütün her şey siyaha döndü. 20 yaşındayım hayatımda o günkü kadar irkildiğimi hatırlamıyorum.

3- yine balkondaydım. her zaman evin önünden tek tük geçen martılar o gün bir anda karşıdan sürü halinde gelip tam bizim balkonun seviyesinde benimle aynı hizada dönmeye başladılar. 50'yi aşkındı sanıyorum. çığlıklar atarak dakikalarca döndüler. o gece uyuduğumda bugün bile aklımda tazeliğini koruyan ve beni çok fazla etkileyen bir rüya gördüm. hayatta olduğumu unutturan kısa anlardı.

4- balkona çıktığımda şaka şaka balkon yok artık ne zaman balkona çıksam başıma bi şey geliyo arkadaş. duvar ördürüp kapattıracam ikisini de.
az önce mutfaktan biri bana bakıyor gibi gördüm, simsiyah birşeydi.
şaka lan tırsmayın ama evde tekim şimdi ben tırstım, neyse.
kpss alan sınavında 15 20 cm önümden bir ses adımı fısıldadı baktım etrafa hocalar mı bir şey diyor, hiçbir şey yok boşluk. o kadar net duydum ki o sesi, hiç korkmadım ama evet dedim söyle cevap hangisi dedim ciddi ciddi içimden:) boşluğa baktım tık yok hiçbir şey yok. hiç böyle bir şey olmamıştı daha önce herhalde dedim kafayı yedim ve sınava devam ettim.
Küçükken upuzun bir koridorumuz vardı. Benim yatağım o koridora bakıyordu. Ne zaman koridoru görecek şekilde uyusam rüyamda koridorla ilgili kabuslar görüyordum.o rüyaları hala hatırlıyorum.
uyandığımda bacağımda gördüğüm 3 şeklindeki kızarıklık. hayır 3 ne? 3 vakte kadar mı? bir açıklamayı hak etmedim mi? *
çocukken gecenin bir yarısı mutfak camından bakan bir adam yüzü görmek ulan pis sapık ne korkmuştum halen yüzün aklımda.