bugün

helal olsun. Sözlük harici ben de bir kitap bastıracağım ama kesin değil.
TEŞEKKÜRLER SÖZLÜK.
Yeni kan, hoşgeldin eheheheh.
(bkz: iyi halt) dedirtir.
atandım mı ben şimdi. aa valla yazar oldum. insan cidden sevindirik oluyor.
bugün yönetimden aldigim mesaj sonrasinda söyledigim söz. sevinsem mi bilemedim.
3 sene sonunda ekşi sözlükte yazar oldum. Elveda kaybedenler.
(bkz: sen gelme ulan ayı)
sen çok doğru gelmişsin kardeş. * *
Evet beyler sonunda bende yazar oldum, mutluyum ama aklımda birkaç soru işareti var:
-iban numarasını nereye atıyorduk ve maaşlar ayın kaçında yatıyordu?
Aman kardeşim kendinizi yazarlığı kabul edilme büyüsüne kaptirip illa yazacam diye sacma seyler yazmayın. Ozellikle siz teenage kardeşlerim opusmeli seksli baslik acip durmayın burasi xhamster değil.
ben rica ettim, hadi gene iyisin köftehor. yarın da çaylak olman için elimden geleni yapacağım. kusura bakma sistem böyle işliyor.
bende yazar olmuşum ne mutlu ekşi'de daha 24binlerdeyim.
görsel
(bkz: eşek olmasaydınız hangi hayvan olmak isterdiniz)
uludağ sözlük'e üye olduktan 1 hafta sonra insanın kendi kendine söylediği cümle.
Her gün sözlüğe girmezsen, devamsızlıktan atılıyorsun.
görsel
'atiliyoz' gibi kelimelerle atılabilirsin daha doğrusu çaylak olabilirsin.
nedense hic sasirmadik.
evet beyler ben de bugün onuncu nesil yazar oldum. mesaj kutuma gelen o güzel mesaj sağolsun beni mutlu etti. sağol sözlük.
1 haftalık bekleyişten sonra tarafımdan kurulan cümle. sabahın köründe hangi moderatör onayladıysa allah razı olsun.

inşallah içkili filan değildir. ayılınca pişman olmaması dileğiyle.
bekleme süreci heyecanı bile yaşayamadım yahu. ilk entrymden beş saat sonra yazarlığım onaylandı. yeminlen gözlerim yaşardı bu ne hız. moderatörler arı gibi.*
şu andan itibaren içinde bulunduğum durum. (bkz: azimle sıçan taşı deler).
az önce telefonuma mesaj olarak geldiğinde önce sevindiğim sonra kendi kendime "ben telefon numarasını ne zaman verdim ya" dediğim olay.
aranıza hoşgeldim sözlük.