bugün

üstteki, 8 katlı bir binanın tepesinden koyunlara bakayım derken düşüp ölecek.

(bkz: nick uzundu panpa)
kizkulesindenistanbulabakmak : evinde , boğulmuş vaziyette.
en asil duyguların insanı: evinde mutlu bir ölüm seziyorum efendim.
Emmo: kafede.
joe santana: kuliste sevişirken. azer bülbül stayla.
yetkili abi: yetkisi elinden alınan önceki kişi tarafından ofisinde pompalıyla delik deşik edilecek. hızını alamayan yetkisiz abi aileye musallat olacak. sonra bir aile yok oldu falan işte.
Ben nerde ölürüm lan ?

Kızkulesindenistanbulabakmak : muhtemelen gelinlik giydirilip 17 kere tecavüz edip 32 kere bıçaklayıp çalılıklara atılarak ölürsün.
Persona n0n grata: hindistan.
Bigbadtrip- bir kapak başında.
drobin: spor salonunda
taytszkral: taht kavgaları senin sonun olacak hacı demedi deme. surların tepesinde öleceksin. cüneyt arkın tüm kaledeki askerleri tek başına öldürüp en sonunda da seni öldürecek. klişe...
barney sikkinson: bara damsiz girersindi girememdi kavgasinda, bir bar kapisinda.
davarlikruhumdavarnabam: Gelecek kurban bayramında park yerinden bozma bir mezbahada.
gadolinyum : ingiliz katedralinde.
davarlikruhumdavarnabam: kurban secmeye gittigi sirada iplerini koparan kizgin boga tarafindan oleceksin.
istenmeyen ot alibeyköy de sel sularına kapılacak gibi.
anambunelan : gerdek odası. şaşkınlık sonucu kalp krizi.
merveyaziyor: Belgrad ormanı.

not: mervenin hoşuna gitmese de olacak bu.
merveyaziyor: yine bir aksam yazarken kulaginda kulaklik, elinde browni kek, evde yangin ciktigini farketmeyerek, bilgisayari basinda can verecek.
loserss: çanakkale.
sosyalistkamyoncu: gezi parkı eylemlerinde, eylem yaparken ölecek !
sosyalistkamyoncu : takside ki beyzbol sopası kurbanı.
gothic pandemic: cemaatle girdigi tartisma sonucu, cami onunde can verecek.
immortal turk: ofisinde para sayarken purosundan düşen ateş alev alacak, cayır cayır yanacak.

bateri: sahneye atlayan bir hayranı kafasına üç el ateş edecek.
gothic pandemic: gotik mimarisinin izlerini taşıyan taştan bir şapelde.