bugün

2018 yazı itibariyle gerçekleştirdiğim süper olay.

okulum haziranın başında bitti o tarihten beridir annemlerin yanındayım. doğal olarak barınma ve yiyecek giderim hiç olmadı. 1 ay boyunca dünya kupası olduğu için evde vakit çabuk geçti hiç dışarı çıkmadım. dünya kupasından sonra da 2-3 kere evin yakınındaki halk plajına gittim. güneş yağı sürmem, tüm gün denizde olduğum için şezlong ve şemsiyeye ihtiyacım da olmadı toplam gider 0 tl. tüm gün yüzmenin yorgunluğuyla erkenden yatıp 12 13 saat uyudum hep doğal olarak para harcamaya vaktim olmadı. o 10 lirayı da çok sevmediğim ancak yoğun ısrarlarına dayanamadığım için beraber dışarı çıkmak zorunda kaldığım çocukluk arkadaşımla limonata içerek harcadım.

90 küsür günde toplam gider 10 lira sadece büyük kardayım açık ve net.
10 liradan kasıt 10 bin liraysa normal de 10 lira ne oluyor kardeşim dün akşam 2 külah dondurma aldık 10 lira ödedik. iki külah ya, bunun kilosu kaça.
berbere gidip traşta mı olmadın yalancı pezevenk. dedirtir.
cimrilik desen değil, tutumluluk desen bilemedim. adlandıramadığım bir durum bu.

böyle bir karım olsun gerçekten de 100 bin tl borcum olsun. nolcak ki amk karı zaten kendi kendine ödüyor hahaha.
ahmet vehbi sen misin?

görsel

görsel
başarı değil elini kolu bacagı öpülesi tip.
TRAŞ VE KONTÖR iÇiN DE Mi HARCAMA YAPMADIN?

BEN 5 YAŞINDAYKEN HARCAMA YAPMAYA BAŞLADIM BU HAYATTA..