bugün

Antalya için sıcaklıklar devam ettiğinden hep mutluyum.
Evet mutluyuz.

Teşekkürler.
Mutluluktan çıldırıyorum. Soğuk rüzgar eser üşütürse daha da çıldırıyorum, tepiniyorum.
Oldukça mutluyum kış mevsimi açık ara alır.
Sinirden acayip sinirlenip ne yapacağını bilemeyecek kadar sinirli insanın, nankörlere yönelttiği soru.

Alın size soğuk, alın size güneşsizlik. Nefret ediyorum hepinizden adi yaratıklar.
iyice soğusun daha güzel olacak. Hırka yetmez, mont lazım kaban lazım.
Mutluyum. Sicaktan nefret ederim gunese alerjim var. vampir gibi gezmekten bikmistim. Ayrica igrenc vucudunu acarak gezen ablalarda gozumuzu kanatmayi birakti. Istediklerini giyebilirler ama goruntu igrenc uzgunum. Kis ayi bu sacma goruntuleri ortadan kaldiriyor. Yasasin soguk hava.
Şahsen ben bayağı mutluyum.

Donup geberin.
(bkz: evet)
Ohhh sıcak sıcak gezerken nankörlük yapan insanlara sesleniş.

Akşamları hırkayla dolaşır olduk. Umarım keyfiniz yerindedir pislikler. Donun emi.
Cevap veriyorum: evet. Kaliteli erlerin mevsimi sonbahar geldi yeyy.
Evet gardaşım çok mutluyuz.
Kasvetli kasvetli yağmur yağıyor ya hava kararıyor bir de. Heh işte, aldığım zevke i na na maz sın.
turşular yapılacak. taze sıkılmış portakal suları havada uçuşacak. kestaneler çatırdayacak. insanlar ısınmak için bir birine ihtiyaç duyacak.
özledik tabi amk.
götü yayarken iyi, toplarken mi kötü amk?
Evet çok mutluyum.
(bkz: evet)
O kapkara bulutlarla kapli gokyuzunden ne anliyorsunuz be. Yaz be guzel mis gibi.
50 derecede erim erim erisem de hiç demem. sabırsızlıkla gelecek güzel günleri bekliyorum. hatta kazağın ne olduğu bilinmeyen ülkelerden birine taşınasım var.
mutluyuz. elhamdülillah.
içten içe pişmanlık gözyaşları dökseler de hâlâ ohhh kış gibisi yok, kahve, kar, battaniye, muhabbeti yapıyorlar.

Bunlar yüzünden olan biz üşüyenlere oldu, Pis Sefiller.
inanır mısın soğuktan elim düşüyo ama mutluyum.
evet mutlu. kışı sevenlerde var.
zannedildiği kadar reaksiyon alamadın.
çok değil 1-2 ay a kadar yaa artık havalar ısınmaya başlasın diye çemkirmeye başlarlar. mutluyum diyenlere de aldırış etmemek lazım daha kıçlarının donacağı günler gelmedi.

yaşasın ilkbahar ve yaz mevsimi.
görsel
evet cevabına sahip sorudur. yazın sıcaktan kaçmak mümkün değildi şimdi üstüne ince bir polar hırka falan alıyorsun fittiri fittiri geziyorsun ne güzel. aşırı soğuk yok sıcak yok tam ortada hafif yağmurlu hava negzel.