bugün

Bir yengeç burcu erkeği olamayan erkektir nokta.
30.11.1990 doğum tarihiyle Roottu buna örnek gösterebiliriz.
yay burcu erkeği darlanmaya gelemez.
bizi serbest bırakın, taam mı?
bir terazi değildir, istese de olamaz, venüs oğlum bizim gezegen siz kimsiniz ?
Yay burcuyum . Ve yazılanların hiçbirine inanmadım .
içine dahil olduğum burç grubudur. Az biraz şerefsizlik.
Bunlar varya öyle böyle rahatına düskün olur ki. hiç gelemezler bunaltıya falan. Genelde de çapkın olurlar.
birisi hexa arkadaşı psikoloğa götürsün lütfen.
hayatıma eden, pardon giren 2 erkek de bu burca mensup insanlar.. allah beterinden yani 3.sünden korusun.. amin.
bunlardan biri de benim. bakmayin yakinanlara, en cok zarar verdikleri yine kendileridir, hayatin sevincin gulumsemenin kahkahalarin arkasindan kopek gibi kosarlar. kosarim. oole dediysek oyle. oole ulennn.
Erkeğin hasıdır, bulursanız kaçırmayın.
Cok eglenceli insanlariz lan biz.
Hem ask hem arkadaslik acisindan hayatinda aslan burcuyla mukemmel uyum icindedir.
Dahil oldugum grup aranizdan biri haric zerre umrumda degil dedikleriniz.

Hahahahasiktiriniz.
Hayat boş pompala coş erkeği. Yay burcu erkekler için balık burcu erkekleri üzdünüz kızlar.
Canım, burdayım.
Ya zirveye oynar, başarılı olur ya da dibe batar, koy göte rahvan gitsin der. kendi içinde Orta yolu yok bu insanın.
bunlarda düz dünyacılar gibi ha 2017 olmuş hala burçlar hala burçlar.
Rahatlıkta nirvanaya ulaşmış arkadaşlardır. Benden uzak olsun.
Burcumun erkek versiyonudur.
Pek adam çıktığı söylenemez.
Çok güzel söyledin. Biraz daha anlatsana iyi geldi.
Hayalperest ve idealist olarak tanımlanan kişi.
Biraz kaypaktır bunlar. Dikkat edilesi bir burçtur.
özgür, rahatına düşkün be biraz yaşıma göre olgun davranıyorum ama komiklik de yapabiliyorum, hem ayranim dökülmesin hem götüm sikilmesincilerden de değilim, ya hep ya hiç. çoğu özelliğini taşıdığım mensup olduğum burç.
uzak durulmasi gerektigini dusunuyorum.
seytan tuyu var bunlarda. gozleride disarida. insanlara sempatik gelirler hep. oysa iliskide insani kanser ederler. kolayliklar diliyorum.