bugün

bizzat tanık olduğum durumdur.
nerde işe yaramaz, geveze, yalaka ve yavşak olan insanlar nedense çoğunluk tarafından beğeniliyo.
çok da dert olmayandır.

yavşağı, gevezeyi, yalakayı seven bizden uzak dursun zaten.
Özellikle kızlar tarafından sevilirler.
kızlar efendi erkek yerine yavşak şımarıkları,karı kılıklı adamları daha fazla seviyorlar..
Öyle daha çok ilgi görüyorlar. Ama bunun ne faydası var ki? Bana sorarsan boş beleş işler. Vakit kaybı işler yaparak sende ilgi çekebilirsin. He yapmaya gerek var mı hayır.
"herkes tarafından seviliyorsanız mükemmel bir yavşaksınız." ben bunu bilir bunu söylerim. sevmeyin lan beni. yadırgamam.
Yavşak insanı yavşak kişi sever. Bir nevi hırsız hırsızdan hesap soramaz misali.
Edit: ne alaka bende anlamadım.
kendi öyleyse karşısındaki de öyle olsun ister. olgun bir kadın veya erkek, hiçbir şekilde zevzeklikten, sululuktan hoşlanmaz.
bilimsel bir tespite de konu olmuştur. 2008 yılında akdeniz üniversitesinde yapılan bir araştırmada, katılanların %83.5' i yavşak insanları çok sevdiğini, ileride çocukları olursa yavşak olmaları için elinden geleni yapacağını, yavşak olmayanların ölmesi gerektiğini söylemiştir. kaynak: http://www.akdenizuniarastirmalarinananısikeyim.com
çünkü insanlar üzüleceklerini bile bile yavşakları seçiyor mazoşistler yani fazla mantık aramayın .
Söylenecek şeyler var ama yine genelleme yapıyorsun diyecek kezban keko da çok, ağzımı açmam.
seviliyosun kardeş.
güncel hayat için pek umursanmayacak durum olsa da, iş hayatında ciddi sıkıntı yaratan durumdur. anlam veremiyorum. deli olmamak işten değil amk!
Yavşak insanlar su gibi her kaba uyum sağlayabileceği için diğer yavşak insanlar tarafından çok sevilirler. Bir nevi aynı frekansta olma meselesi.
Herkese kendini sevdirmeye çalışan insanlar oldukları için normaldir. sonunda yalnız kalmaya mahkumdurlar. Çok tanık olduk.
Çünkü insanlar pohpohlanmak ister.
Bu yavsak muhtemelen herkesin nabzına göre şerbet veriyodur. insanlar gerçekleri duymayi sevmez.
Bosanmıs aile cocuklarıdır genelde. Toplumda kabul gorme kaygıları yuzundendir.
Herkes seni seviyorsa muhteşem bir yavşaksındır.