bugün

derhal soğutur, bi daha yazmak bile istemezsin.
tam bir bozuk meşrepliliktir. riyakarliktir. kiymetbilmezliktir. zülf ü yarın zuluflerinin kokusundan gümrah eylenmektir. iyi geceler.
Tam çevrim dışı olacak iken, acil gelen bi mailin sebep olabildiği kurmacasıdır/gerçeğidir.

(bkz: pollyannacılık mode on)
Benimdir. Tablet 7/24 saat açık olduğu için çevrimdışı olamıyorum. Kötü düşünmeyin derim efendim.
belki de konuşmak istemiyordur ya da belki de artık sıkmaya başlamıştırdır. Belki kısaca baştan savmaya çalışıyordur.
Baskarina da yattigini haber veriyor olabilir.
Doğru söyleyendir. Yataktan beri online olunamıyor mu amk?
örneğin ben yatmaktayım. Ha online mıyım? değilim ayrı mevzu.
yatmamış demekki. belki başka arladaşına da söylemiştir sizden sonra ve muhabbet uzamıştır.

(bkz: paranoya)

yapmayın gençler.
Kendisini ya da sizi kandırdığı bir durum yoktur. Uyuyacaktır, bir arkadaşı yazmıştır cevap vermiştir o da. Küçük hesapların peşini bırakın artık last seen kovalamak mı kaldı yahu.
Arkadaş muhabbeti yüzünden yatamayan gencin dramıdır.
muhabbetinden bay gelmiştir. Ne diyeydi kapa çeneni mi diyeydi?
Sizi zerre umursamiyordur. Siz de kavga cikmasin diye susarsiniz bazen.
yatıyorum diyip sizle olan muhabbetini kapattıktan sonra başkalarıyla konuşmaya devam eden kişidir. ne denir bilmiyorum, sövün.
kötümser olarak bakacak olursak önce kendisini sonra da sizi kandırmıştır. iyimser olarak bakacak olursak belki de işi vardır. seçim sizin.
Saatlerce çevrimiçi kalmadığı sürece çok da şeyapmamak gereken durumdur. Zira diğer penceredeki muhabbet uzayabilir insanlık hali.
boktan yazılımları baz alarak insan yargılamak ahmakçadır. tıpkı "burçlar" denen saçmalığın, her biri birer otomatik ön yargı makinesi olan insanların binlerce yıldır çok işine gelmesi gibidir. bir insanın bilgisayar başında olmadığı yada tabletini / telefonunu o an kullanmadığı halde online görünmesinin binlerce sebebi olabilir.
Sizi uyutup sanal seks yapıyor olabilir.
Ya onun hıammmınaaa...
Kimseyi ilgilendirmez. Eğer kişi yatıyorum diyorsa ve çevrimiçi ise sizinle konuşmayı bitirmek istediğini gösterir. Biraz erdemli olup kabullenmeli insan, başkasına laf etmeden önce kendi sıkıcılığını sorgulamalı.
Cinayet sebebi.
onun gözünde ne kadar değersiz olduğunuzun göstergesidir. yorganı başınıza çekip, içli hülyalara dalabilirsiniz.
kandırıkçıdır.
en azından insan uyarır değilmi. beni inatla arkadaş olarak gören kız bile iyi geceler dedikten sonra eğer biri onu lafa tutarsa lafa tuttular şimdi çıkıcam kızma olur mu derdi. gerçekten yapılması gereken ince bir davranış.
yatıyorum dedikten sonra sen onun durumunu kontrol ediyorsan bence sende problem var.
adam gibi adamdır.