bugün

dostum o yemek başlıkları bir harika. biz Müslümanlar şimdi üzerimize farz kılınan oruç ibadetini gerçekleştirmekle meşgulüz ve o mükemmel yemekleri 30 gün boyunca her iftarda ayrı ayrı yiyeceğiz ve yiyemeyen kardeşlerimizle paylaşacağız. ha bende açım param pulum yok sadece canım çok çekti onun için burda paylaştım diyorsan bi mesaj at kafi. senin de karnını 30 gün boyunca doyurabilirim. lakin bu başlıkları açarak oruç tutan insanları etkilemek ise amacın kesinlikle yanlış yoldasın. bizim derdimiz açlık ya da yemek yemek değil. nefsimizi terbiye etmek. umarım anlatabilmişimdir. bundan daha sadesi yok. ot seviyesinde anlattım.
insanların sana küfrettiği bi hayattan zevk mi alıyorsun? Sebebi ney? Ciddi soruyorum bak. Ulan sabahtan beri yok pastırmanın kenarındaki çemendeki eşsiz kimyon kokusu yok güveçte kurufasülyenin dibindeki kaburga eti yedikten sonra damakta bıraktığı eşsiz tat... Yok yani belli ki işsiz güçsüz bi adamsın sabahtan beri yarrak kürek işlerle uğraşıyorsun olm bi kalk gez dolaş nefes al lan. Yoksa bak uzun süreli oturmaktan mütevellit göt çeperinde eşsiz bir sızı oluşacak samimi söylüyorum.
ben sana bok demem
boklar duyar ar eder
bir zerren düşse boka
onu da mındar eder
tanrı senin hamurunu
necasetle yoğurmuş
anan sıçarken seni
yanlışlıkla doğurmuş.
hayatımda donuza ekleyeceğim tek yazar.
her fikri görmek için bu butonu kullanmadım ama açtığı başlıklarla sözlük kalitesini çok düşürüyor.
gördüğüm yerde döveceğim kişidir
(bkz: seni bir geçirsem ellerime)
sanırım kafası boş gelmiştir. dolu kafayla gelse, daha bi' güzel olurdu.
(bkz: annelerin overrated yaratıklar olması)

şurada meşhur olacam, kendime sövdürecem, troll olacam da iki eğlenecem diye şöyle bir başlığı açma gereksinimini neresinden hissettiğini merak ettiğim yazar.

tamam sözlüklerde troll olmak güzel, eğleniyorsunuz da, ancak annelere laf atıp ondan bundan küfür yemek hoşunuza mı gidiyor!

burada sizi yargılamıyorum ancak bir eğlence için kendinizin bile inanmadığı şeyleri yazmanızın amacı ne!

hayır ne içiyorsunuz bu kafayı bulmak için.

yazık sizin için üzülüyorum sadece.

gidin iyi bir psikoloğa falan görünün, çocukluğunuza falan dönsün nerden bileyim belki ilaç tedavisine cevap verir beyniniz.
ahiret kendisi için 900lü hatlar gibi sımsıcak geçecek.
Sözlüğün amına koymakla meşguldür. Vajinalı falan bir şeyler yazıyor. Sen en güzel sol framelerin katilisin..
kafatası içinde beyin yerine plastik ördek barındıran zurnadır. yazar değildir.
troll olacak kadar kaliteli değildir, tek cümle kurayım onun entrylerini okudukca empati sonucu utanma hissi geliyor. bir yazar bu kadar mı kalitesiz olur.
su götürmez gerçeklik. ehehe olm trollünde yeteneksizini gösterdin ya bize sağa helal ossun emi.
normalde insan trollere kızar ama yine de okur ya.
hani hbbia ya kızarsın, bluevelve ye kızarsın, otunkaran'ı sevmezsin.

ama eğer giderlerse veya gittiklerinde özlersin hani. yine de bir renktir troller.

işte bu öyle de değil. gitse zerre üzülmezsin. bir bella bir de bu evlat olsa sevilmez.
sozlukten ucurulmasi gereken yazarimsi.
(#27161031)
"nükleer haşmet. konvansiyonelinden gına gelmişti bu çıktı başmıza."

hahaha, açık oylanası yazar. öyle de yaptım zaten.*
ya sus bi! dedirtenzo... selam ve dua ile.