bugün

(bkz: topa bi vuydum geyi gitti)
türk futbolunun en büyük taklacısıydı. hareketini arif erdem bile kıskanmıştır.
4 nisan 2004 galatasaray beşiktaş maçı'nda öne yarım burgulu salto hareketini futbolseverlere izletmiş, kocaelisporlu futbolcu.

http://www.youtube.com/watch?v=6_LpKYshBd8
şu anda 32 yaşında olan ve kariyerini sarıyer'de devam ettirmekte olan yeteneksiz futbolcu. aynı takımda can cumhur bozacı, coşkun birdal, ender alkan, göksel akıncı gibi süper lig tecrübesi olan isimler var.
19 agustos 2007 kasimpasa besiktas macinda kasımpaşa formasıyla, eski takımı beşiktaş'a karşı mücadele eden oyuncu. buraya kadar her şey normal.. ama kendisi hakkında bir muhabir yorumu vardı ki, insanı dumur eden türdendi.

---
yasin sülün kasımpaşa formasıyla bu maçta doğduğu, "futbolu öğrendiği" beşiktaş'a karşı mücadele edecek.
---

muhabir aynen böyle söyledi. yahu yaptığı hatadan sonra topa bi vuydum geyi gitti diyen bir futbolcu mu futbolu öğrenmiştir? yapmayın, etmeyin..

zaten kendisi daha sonra oyundan alındı.
beşiktaşlılara göre sergen'in velihatı olarak gösterilirken yaptığı komik hatalarla beşiktaştan gönderilen önce diyarbakır'a sonra bursaspor'a kiralanan bu takımlarda da dikiş tuturamayan ve şu sıralarda ne yaptığı zerre umrumda olmayan kıvırcık saçlı topçu,,
bir dönem oynadığı futboldan ötürü beşiktaş maçlarından soğumama neden olmuş futbolcu . lakin şuanki ruhsuz , maç bitsede ortamlara aksak , banane lan sen koş tipindeki beşiktaş futbolcularını gördükçe gönülden oynayan , yanlış da olsa bir şeyler yapmaya çalışan yasin sülün'ü özlemiyor değilim .
şemsi inkaya'nın gençliğine benzettiğim eski beşiktaşlı futbolcu.
he amk, çok dürüstmüş(!)

(bkz: yasin sülün/#3100057)
Taklacı güvercin. Yok dürüstlük abidesi denmiş ya güldüm. Profesyonel bir maçta bunu yapar mı? Ne kadar kolay bu ülkede temiz ilan edilmek.
(bkz: yatin tülün)
beşiktaş'ta oynamasından utandığım futbolculardan biriydi. çok kısıtlı yeteneklere sahip eski futbolcu.
hakkına gün itibariyle üç entry görünce dedin ki kesin bi bok yedi bu dangalak. ama allahtan rahat duruyormuş. beşiktaş'tan uzak allaha yakın olsun diyor, evli çiftlere mutluluklar diliyoruz.
kasımpaşaspor'la anlaşmış futbolcu.
akıllarda, olimpiyat stadyumunda hakemin penaltı icat etmesine sebep olmuş uçuşuyla kalmış eski bir beşiktaş futbolcusu.