bugün

90 lar da, demet akalınlar, esra erollar, acurlar, nihat doğanlar yoktu

onların yerine bu vardı ve parsayı güzel toplardı, uyanık kadındı.

15 senedir tv da görmüyorum.
90'lar kuşağının ister istemez önemli imgelerinden biri olan tv şovcu karı.

yurdum insanlarını akşam vakti kitleyen üstüne bir de ağlatan formatlı programın sahibidir ayrıca.
Bir zamanlar Yasemin’in penceresi programıyla herkesi ağlatırdı rating delisi bir kadındı, sonrasında da kadının sesi programlarını çok yaptı. Milletin acıları üzerinden paraları topladı ve şu an yalısı var, tebrikler Türk halkı. Kendi aç karnınızı doyurmadan başkasını zengin ettiniz yine.
Bir türlü elektrik alamadığım kadın. Sebebini ben de bilmiyorum.
Bir zamanlar kavgacı programları o başlatmıştı. Şimdi ise öldürülenlerle ilgileniyor. Yeni programını sevmedim.
tarbyada yalı da oturan şahıs bilmem nerden buldu yalı alacak parayı gazetecilik yapmakla.
kendisine bir an önce 90ların bittiği hatırlatılmalı. artık ünlülerin en derin yaralarını deşmek suretiyle duygu sömürüsü yapmak veya ünlüye "aman efendim en yeteneklisi, en çalışkanı, en ahlaklısı sensin. öbürleri bir hiç" (o öbürleri de kim hiç anlamadım, maşallah tüm sanat camiasına aynı şeyi söyledi.) demek reyting yapmıyor. izleyici yemiyor.
tarkan ve galatasaray dünyadaki gururumuz diyerek tekrar gönlümü kazanmış programcı.
Kim Cattrall'a bazı fotolarında aşırı benzettiğim sunucumsu
yine yeniden karşımıza çıkacak olan kadın. şimdide flash tv'de yasemin bozkurt ile dest-i izdivaç programını sunucakmış. bu programlarında iyice boku çıktı anasını satıyım.
yaptığı estetikler sonucunda direk "biyonik kadın" tanımlamasına uyan pencere insanı.
estetiğin güzelleştiremediği kadın.
artist değil, şarkıcı değil, manken değil ama o da bir estetikzedir. tabi tıp dünyası her yüz yılda bir deniz akkaya yaratamıyor. az biraz alt yapı lazım.
özellikle 35 yas üstü bayanların sabırsızlıkla bekldiği aptal programın sunucusu..
saçma sapan programlar yapan kadın programcı
yüzü de kalbi gibi çirkin olan,bir sürü kamera filtresiyle bi hale yola sokulmaya çalışılan televizyoncu...
Türk televizyonuna bu kadının sesi vari programları getirerek en büyük boku açan salak kadın.Onun yüzünden evde serap ezgünün cinsel hayatını biyografi yapcak hale geldim....
vicdanını cüzdanına koymuş... reyting için babasını satabilecek tıynette... yapmacık ama yaptığı işin hakkını veren tv dedikoducusu.
sebebiyet verdigi olaylardan sonra hic vicdan azabi cekmedi mi acaba diye dusundurmus kadin programlari sunucusu. super otesi flash tv de eylemlerine devam etmektedir. *
müzevir
ülkücü olmayan televizyon sunucusu
(bkz: bozkurt)
yasemin'in penceresi'yle tanınan, son zamanlarda ise cinnet programları hazırlayıp sunan
sado-mazo kadın.
ayrıyetten, gönül yazar'ın kızı.