bugün

Yine bana hüsran yine bana kasvet var...

ama iyi yönünden bakmak lazım bir dakikada değişir dünya.
Hadi ama bu kadar umutsuz olmayın. istersek bir şeyleri değiştirebileceğimizin ve güzelleştirebileceğimizin farkında olalım. Çünkü hayat ancak o zaman ertesi gününe uyanmak için can atacağınız bir yer haline gelir.

Peki yarın bizi ne mi bekliyor? Evet çoğumuz için monoton bir iş veya okul günü gibi gözükse de aslında bu yalnızca görmek istediğiniz kısmı. Aslında görmezden geldiğimiz pek çok güzel şey olacak yarın. Yeni bir hissi yaşayacak, yeni bir gülümseme keşfedeceksin, yeni bir şarkı, belki de yeni bir nefret türü ama olsun böyle böyle öğreneceksin insan olduğunu. ilk defa kendinde bir şey bulacaksın mesela daha önce görmediğin, bir bebek gülümsemesi göreceksin asla hafızandan silmek istemeyeceğin.

Ben merak ediyorum, çok merak ediyorum aslında bu monoton günlerimizin ardında neleri görmezden geldiğimizi, o yarınlarda nelerin saklı olduğunu. işte bu yüzden yaşamaya tam gaz devam, asla şifresini çözemeyeceğimiz dünyada en azından bir ufak güzel his için yaşamaya devam.
Galiba hiç bisey ifade etmiyo bu yaşta bu kadar umutsuz ve gereksiz hissetmek bilmiyorum galiba bi yerlerde ölmem lazim yoksa olmuyo.
yeni bir mesai günü. haftanın diğer beş günü gibi.
Yarını bir gözden geçireyim, günlerden çarşamba evet büyük bir süpriz olmazsa yine aynı yatakta aynı tavana bakarken muhtemelen aynı saatte uyanacağım. Yarının bugunden tek farkı bugunun salı olması. Yarın sadece çarşamba, sadece çarşambayı ifade ediyormuş yarın benim için. Dünün aynı. Dünün bugunden farkıda bugunun salı dünün pazartesi olmasıydı. Ertesi günün ne ifade ettiğini tahmin etmek ister misiniz? Şaşıracağınızı düşünüyorum.
"yarın artık bugündür" senaryosunu attila ilhan'ınyazdığı, necla nazır'ın başrolde olduğu tv dizisi.
Çarşamba günü olduğunu ifade ediyor.
10 dakika sonrası bile bi bok ifade etmiyor.
2018 yılının nisan ayının dördüncü günü...hiçbir şey ifade etmiyor, ne yazık!...