bugün

çorum’un iskilip ilçe emniyet müdürlüğü’nde görevli başkomiser'in, 17 yaşındaki bir kız öğrenciye tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanması ile gerçekleşmiş hadisedir.
yaptıkları yüzünden yine çorum'a çorumlu'ya bok atılacak olan adamdır.
şerefsizdir.
meslekten acilen men edilmesi gerekir.
(bkz: carpe diem)
bir türk filmi vardı(arabesk), istanbul u soran bir bayan a "gel gösterelim anam" diyordu. oysa ki polis okulunda dahi olsun polislere psikolojik eğitimden geçirdiklerini kişinin psikolojisine göre polis olup olmayacaklarına karar veriyorlar diye biliyordum. sanırım adam usta bu konuda, gerçi polis okulunu bitirip göreve başlayan polis bir kaç sene sonra baya bir değişiyor. bu tip polisler yüzünden düzgün polislerde kötü görünüyor milletin gözünde.

(bkz: aynasızlar)
(bkz: tecavüzcü polis)
(bkz: müjde ar)
(bkz: şener şen)
(bkz: rüşvetçi polis)
(bkz: iyi polis)

edit: sanırım o polis aramızda.
her zaman olduğu gibi çürük elmadır. olur canım o kadar de mi? işkence yapanlar çürük elma. rüşvet yiyenler çürük elma. tecavüz edenler çürük elma. üniformasına güvenip millete kabadayılık yapanlar çürük elma. her türlü pisliğe bulaşanlar çürük elma. kaldı mı dohuz?

hışımla edit: ne eksiliyonuz lan çürük elmalar...
Namussuzluktur.
Dünyanın dışkısıdır, Amerika da olsa asılır ama ülkemizde hapiste ne olur bilinmez. Ben içerideki delikanlı "şiş"ci abilerime güveniyorum
iyi polis-kötü polis olayını yanlış yorumlamış polistir.
onun bu yaptığını çorumlu yapmaz diyecektim ki olay çorumda olmuş.
askeri bırak, polisin acınası haline bak diyen bir alarmdır.
imamın askerlerindeki ahlaki çöküşün gizlenemez gerçeğidir.
tez hadım edilesidir.
türkiye'de devlet memuru alımlarının nasıl düzensiz ve dikkatsiz yapıldığının kanıtıdır. böyle insanlık dışı bir şeyi böyle bir şerefsizliği* yapmış birinin akıl sağlığı yerinde olamaz. siz nasıl insanlarsınız ki böyle insanları o kızın babasının verdiği vergiyle hepimizin verdiği vergiyle polis yapıp eline silah veriyorsunuz. ya o adam o kızı öldürseydi hızını alamayıp başka insanları da öldürseydi bunun sorumlusu kim olacaktı ? şu an bu işin sorumlusu kim ? bizi koruması için işe aldığınız bir insan nasıl sapık olabilir ya ?

yazar burada sinirden yazacak bir şey bulamadı aklından sadece kötü kelimeler geçiyor.
polis değildir. yatacak yeri kalmamıştır.

(bkz: dostum polis demişsin ama bu resmen orospu çocuğu)
emirlere uymayan ve acilen terfisi istenen polistir, şerefli türk polisi yapmaz böyle şeyler. sadece bok atmışlardır.
çürük elmadır. tıpkı işkence yapanlar, rüşvet yiyenler, mekan basanlar, ihaleye fesat karıştıranlar gibi. bunlar da çürük elmadır. peki ne kaldı geriye?
ŞiŞEYE OTURTULMALIDIR.

(bkz: görevi kötüye kullanma)
(bkz: OROSPU ÇOCUĞU)
imamın ordusunun iş başında olduğu gerçeğidir.

zihniyetleri çürüsün şerefsizlerin. seni polis yapan insanın ben.. neyse sustum.
(bkz: akıl almaz olaylar)
Şerefsizin önde gidenidir ve büyük ihtimalle arkası sağlamdır...
Aslinda nasilda oruspu çoçukluğu yaptım anlamindadir.
ayıp etmiştir.
(bkz: ayıp)
nerde okudunuz bu haberi ben bulamadım...