bugün

hayatını msn e adamış boş insanların msn messenger adlı güzide iletişim programında kullandıkları görünen adlar. genelde her yaptıklarını yazarlar, bazen de dikkat çekmeye çalışırlar.

örneğin bana bu başlığı açtıran nick: "beni %50 den fazla sevenler lütfen titreşim*
yollasın" *
(bkz: herkesin özünde bir cartman yatar)911 kulakların çınlasın...
msn messenger kullanan kisiler tarafından mahlas olarak belirlenmis fakat bir cumle format dahilinde daha bir yaratıcı olarak degerlendirilebilen mesenger nickleridir. bunlardan ziyadesi ile hosuma gidenlerden birisi;

olsem de dik durmaz sarhostur mezar tasım. olarak kalmıstır aklımda *
hanım suyu ısıt olmazsa çay demleriz.
aşk bir sabunsa köpürt beni pakize
ulan!milyonlarca sperm arasında birinci oldum,şu yaşadığım hayata bak!
(bkz: yırtıcı msn nickleri)
ayşe ile ali evleniyoo
tatile gidiyorum
karnem kötü geldi evden kaçıcam
yeni araba aldım *
(bkz: dallamanin biri)
(bkz: dallamanin biri simdi oturum acti)
(bkz: dallamanin biri size bir titresim gonderdi)
"." evet kesinlikle çok yaratıcıdır efendim.nitekim şu anda listemde 5 tane online "." var ve sayılarının artmasından endişe ediyorum.
"bugün sabak kalktım, kahvaltı ettim, gezdim, x'le çarşıya çıktım, mutluyum, akşam şunu yedim"

bütün gün ne yaptıgını merak ediyormuşuz gibi nickler koyanlar sınırları zorlamaktadır. sanırım normal de değillerdir. ha bide ":)" koyanlar var ki.. ya da "(L)" , "(F)"
arkadaşım yaz bi takma isim, ya da normal isim, kurtar bizi bu işkencelerden denilmelidir böyle insanlara..
(bkz: fantastik misin nesin)
(bkz: msn bana karı bul lan allahsız)
(bkz: duştayım cevap veremem yazmayın)
geldim sevgi kelebekleri^

banyodayım,titretme elektrik çarpar

herkes piyasada bi ben eksik,bir popstardan da neyim eksik

duşa giricem_kese yapmak isteyen var mı_çok istek var sınav yapıcam_şu atasözünü açıklayın_hamama giren terler_süre başladı kızlar_tamam sen kazandın_ama sen kimsin?

geçici rahatsızlık verilir_istiyosan gel de hayatımı anlatayım.
sen çiftlikte at tımar ederken biz insan tımar ederdik *
bundan sonra muhabbete başlarkn slm,nsl,nbr,hey vb. kelimelrle başlamayalm çok sıkıldm hep aynısı oluyo direk konuya girelm olur? * *
adım çevrimpiçi, durumum çevrimiçi, beynim meşgul, ruhum hemen dönecek, aklım dışarıda, elim telefonda, kalbim çevrimdışı.
Buraya yazdigim en guzel sozler henuz yazmadıklarım.Biraz agır oldu ama her yaptıgını yazmaktan iyidir
benzinde oktan, dizelde setan, msn'de erkan... *
"ölen dedem arıyo galiba miras kalmış!!!" ?!..
"snowboarding to nirvana."
kişisel bir illetim
"hacı aday adayı", "aşkı evren kadar seviyorum.", gırnatacı" gibi örneklendirilebilecek nicklerdir.
(bkz: dun gece avatarini optum de yattım)
(bkz: msn beni germesen)