bugün

tanım: gammazların yaran rötüş istekleridir. *
--spoiler--
başlık: iğrenç espriler
entry: uğur dündar pantolon giymiş, bugün geniş..!

rötuş isteği: entry'de bazı kelimeler yanlış yazılmış

yayinda 28.05.2009 17:48
--spoiler--
entryde ingilizce kelime kullanılmış.
entry ve ingilizce kelime kullanımı???. entry türkçeye ne zaman girdi? Bazı moderatörler insanın üzerinde sabri sarıoğlu etkisi bırakıyor.
başlık : seribotta figara içmek
entry: az evvel eskihisar topçular hattında çatır çatır sigara içenleri gördükten sonra pek de marjinal gelmeyen fiildir. adamlar içti azizim kimse de birşey demedi.

rötuş isteği: entry'de bazı kelimeler yanlış yazılmış
başlıkta (imla) hata(sı)
seribot
figara
yayinda 21.09.2010 10:03

Ulan başlıktaki hata için benim entry' e neden rötuş isteği var anlamadım.
başlık: 28 ekim

entry: doğum günüm.

rötuş isteği: iyi ki doğdun.

yarmadı ama sağol arkadaşım dedirtti bana içimden.
(bkz: gammazları teşhir etmek/#14206729)
başlık: tütün ve sigara arasındaki fark

entry: tütün, topraktaki zehirli metalleri ve zararlı maddeleri kökleri vasıtasıyla içine çeken ve toprağı temizleyen bir bitkidir.

sigara, tütün ve katkı maddelerinden oluşan bünyesindeki zehirli kimyasalları, duman vasıtasıyla insanın içine gönderen ve zehirleyen bir üründür.

yani biri zararlı maddeleri toplar içine çeker, diğeri toplanan bu zararlı maddeleri yayar, içe çekilir.

rötuş isteği: başlıkta (imla) hata(sı)

birincisi, başlığı açan ben değilim.
ikincisi, hadi başlık sahibi kaçtı diyelim ki, kaçmamış, ilk entry yine de benim değil.
üçüncüsü, başlıkta ne gibi bir hata var hala çözebilmiş değilim.
dördüncüsü, ya ben lan neyse bir şey demiyorum
(#15123760):entellektüel seviyesi yüksek trt dizisi.
yorum: entellektüel diye bişey yoktur, biz enteller entelektüel diyoruz.
okunduğu gibi yazılır. benim klavye felsefem.
bazı gammazların imladan bihaber oldukları halde imla ile ilgili gammazlama yaptıklarını ve moderasyonun da bu tür gammazlamalara prim verebildiğini gösteren vakaları da içeren hallerdir.

misal :

--spoiler--
neden sosyalist olunur

aralarında çarlık rusyası gibi aşırı baskıcı monarşist rejimler altında yaşıyor olmak ve bu nedenle canından bezmek de bulunan muhtelif nedenlerdir.

* entry'de bazı kelimeler yanlış yazılmış
"bezmekte"
--spoiler--

tamam gammaz dostum; ben hatırın için "de"yi "te" yapayım da, sen daha o "te"nin ayrı yazılacağından bihabersin, ona ne demeli?