bugün

az önce bir tanesine denk geldiğim, bilgisayar karşısında salakça güldüren iletilerdir.

" Size 40 yaş üstü Feysbuk kullanıcısı taklidi yapayım mı? ÇOK TATLI ÇIKMISSIN NE KADAR DA BÜYÜMÜŞSÜN YEĞENiM ÖPÜYORUM SENi ANNENLERE SELAMLAR "
"Biri canını sıktığında somurtman için 42 ayrı kasın çalışması gerekir. Kolunu uzatıp bi tane yapıştırırsan sadece 4 kas görev alır."
ben acun olsam bir daha ki sefere 'survivor ösym-sınav mağdurları' yapar; cinnet ve vahşetten asrın raiting rekorunu kırar zirvede bırakırım.
5 dakika kafa dinlemek için ıssız adaya düşsem 10 saniye sonra gemi geçer önümden kesin.
"Sen Gidersen, Ben Biterim." Demişti. Şimdi Evli, 2 Çocuğu Var. Bitmemiş Çoğalmış.
bir şişe şarapta bütün kitaplarda olandan daha fazla felsefe vardır.
Gündüzleri normal nevzatım.çalışırım ekmeğimi taştan çıkartırım eve ekmeğimi götürürüm.geceleri lakabım kırmızı.Gecelere akarım dansımı yaparım.
''Sıla'dan gazı alıp ''2 satırlık adamları musallat ettik ömrümüze'' diye hayıflanan arkadaş; sen 10 kıtalık istiklal Marşı mısın, hayırdır?''
sonbahar/kış/ bu ne laaan / yaz.
''Kılıçdaroğlu'na ''sokak ağzı eğitimi'' , yoğun miting programı nedeniyle askıya alındı. küfürün devamını unutan k. kılıçdaroğlunun bu sebepten dolayı ''an, ana...'' diye kaldığı sanılıyor.
konuyla ilgili uzmanlarımız ''ghandi kemal''e, öncelikli olarak hafıza geliştirici oyunlar'dan başlayarak zeka seviyesini yükseltmesini öneriyor.
Chp nin temiz siyaset hedefi ise ''omo''nun sponsorluk anlaşmasıyla yeni bir boyut kazandı...''
Nihat'ı tersten oku "Tahin". Böyle daha yararlı bence; Pekmeze katarız falan... Felsefe yapmaz en azından...
müslüm güneş senin duvarına isedi.
Usame Bin Ladin, Taliban'ı arkadaş olarak ekledi.
Facebook da ilkokul arkadaşını kolay bulsun diye, Adının yanına parantez içinde; (1-C den Sümüklü Ali) yazan arkadaşa selam.
Kol saati kullanıyor musun? diye soran arkadaşıma; "Hayır boynuma duvar saati asıyorum herkes faydalanıyor" dedim. Haketti bence!...
bir yıl 4 mevsimden oluşur: sonbahar / kış / bu ne lan / yaz
bu yüzden facebook kullanmamaktır. hani recep ivedik diyor ya;
- çok amele kaynıyor. *
"slav kızları insanı tanrıya, türk kızları ise insanı evrime inandırıyor."
baleyle uğraşan insanlar çok düşünceli. dün kuğu gölü balesi'ni izledim, gürültü yapmamak için bütün oyunu parmak uçlarında oynadılar abi.
--spoiler--
Diş hekimleri ipanayi tavsiye ediyormuş. Hadi lan ordan. Dişçi adam senin dişini firçalamanı ister mi? Çürüyecek ki senden ekmek yiyecek.
--spoiler--
"fifa tarafından altıntopa aday gösterilmeyen sabri sarıoğlu bağımsız aday olacağını açıkladı."
insanları beğen butonu kesmiyor galiba. hem beğeniyorlar hemde bidibidi bunu beğendi, bayıldı falan diye yorumlar. Hepiniz mi komiksiniz lan?
kanal tedavisi de işe yaramazsa istanbulu çekeceklermiş.
/çılgın projeciler uuu beybbiii..
kuzenimin iletisi;
"prens charles olmak da zor. bakkala gidip bir şeyler alınca para diye ananın resmini veriyorsun. yazık lan''
biz eskiden oyuncak tren alırdık babamız raylarını birleştirmezdi,adam ogluna gemi aldı yüzdürsün diye deniz yaptırıyo !
güncel Önemli Başlıklar