bugün

barda tanıştığı kadınla eve sarhoş olarak gidip bayıltılarak buz dolu küvete konulup baş ucuna '' azı dişini çektik sakın küvetten çıkma '' diye not bırakılan arkadaşımın hikayesi beni derinden etkiledi.
sabah kalvaltısında eline sıcak çay döken genç facebook'ta ilişki durumunu karmaşık olarak güncelledi.
5 kilo fazlası olan kızın tüm kişilik problemlerini , triplerini , rahatsızlıklarını bu 5 kiloya yüklemesi sonucu fazlalık kilo sendikası tarafından kıza dava açıldı.
facebook'ta 50-60 arası kardeşi olan şahısın yaptığımız araştırmalar sonucu babasının barney stinson olduğunu öğrendik.
büyük bir coşkuyla cumaya gidip, çıkışında ayakkabılarının çalınmış olmasını görmek gibiydi gözlerine bakmak.
libya merkez, ayık olsun herkes.!
- kaddafi -
biz yavşaklığı paketi olupta 1 dal vermeyende gördük yeğen.
kanka geçen starbaksta kafaları bi çekmişiz.. Mahmut abi nassı..
sanal alemden yapılabilecek etkinlikler ;
1) vatan kurtarmak.
2) küresel ısınmayı engellemek.
3) her konunun üzerinden 1 saat sonra etkinlik açmak.
4) greenpeace de balığın boyunu büyütmek.
5) gece gündüz dizi kasıp replik, fotoğraf ve duvar yazıları paylaşmak.
salı akşamı 3 tip insan vardır. 1-) öyle bir geçer zaman ki izliyip tribe girenler.
2-) öyle bir geçer ki zaman ki izleyenlerini eleştirenler.
3-) arada kalıp bunlar napıyor mına koyim diyenler.
bangbros'la karşılaşıpta ne olduğunu anlamayan teyzeler gibiydi durumumuz.saf ve temiz.
copy + paste: facebook'a girerken yanlış şifre yazdığım da ''x sen değil misin?'' diyor. bende ''benim canım benim dalgınlık işte'' diyorum açılıyor hemen canım ya. ♥ :d
--spoiler--

Bazı kızları yeni açılmış mağazalara benzetiyorum, beklediği ilgiyi bulamayınca zararına veriyorlar...

--spoiler--
okey'de beklenen son taş gibisin. biliyorum beklemekle gelmezsin. zaten gelme ! çünkü sen gelirsen ben biterim . . .
-bu gece içkiler senden - diyipte 50 metrekare eve 18 kişi çağıran orospu çocuğu arkadaslarım olduğu sürece benim yüzüm gülmez hacı.
küçükken içinde taso var mı yok mu diye cipslere dokunarak bakmamıza izin veren bakkallar vardı. -oğlum aşşadaki bakkal elletiyomuş. +oha.
2 gündür hepsi aref üzerinden giden iletilerdir.
her aksam 2 buyuk rakı devırıyorum, o derece sakarım yanı.
ilk defa paraya kıyıp aldığı virüs programının lisans sözleşmesinin tamamını okumaya çalışan genç, geçici körlük şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.
bir tıp öğrencisinden:
beynim nöro'yu öğrenmemi reddediyor; özel hayatına saygı istiyo herhalde!
din sorularını en iyi kim çözer? sorusuna; "petek din-çöz" diyen arkadasımı dövdüm. mutluyum.
--spoiler--
kullandığım şampuanın arkasında "dikkat: artık kadınlar sizi hiç rahat bırakmayacak. hazır olun." yazıyor. bu nasıl bir sözdür arkadaş? yeminle diyorum şampuandaki özgüven bende yok amk.
--spoiler--

--spoiler--
başlık 'libya'da sıcak saatler' sanki savaşmıyorlar, sevişiyorlar.
--spoiler--
bi entel gözlüğü gerek artık bana.
ben fake değilim artık bunu anlayın veya şrr duvarına işedim.
--spoiler--
emo'ya
'' beni seviyormusun ? ''diye sordum....
o bana baktı
ben ona .............sonra ,
'' pheni sefiyormushun ? ''diye sordum.
.........sarıldı , ağladı ,
'' efettt ''
'dedi.
şimdi oturduk püsküüt yiyok. ♥
--spoiler--