bugün

yaklaşan yılbaşı münasebetiyle bir kısım badem bıyık tarafından itibarsızlaştırma kampanyası başlatılan noel baba uzaklardan çok ağır beddua etti: "bacaları tıkansın ibnelerin, soğuktan osurukları düğümlensin inşallah.."
-Adın ne?
+Recep Tayyip Erdoğan.
-Aa süper anlamı ne?
+Milletin gönlüne taht kurmuş ve millet tarafından sayılan, sevilen dünya lideri.

yarım saattir gülüyorum buna.asdsdfsd:DD:d:d
--spoiler--
Çirkin erkek yoktur... Ayakkabı kutusu boş olan erkek vardır...
--spoiler--
ilk "seneye görüsürüz" esprisini yapanin birlikleri bozulsun, evlerini ateşler alsın. Ve şeddik cerrehum! Ve ferrik küllehum!
--spoiler--
Bazılarının yeni yılı kutlu olsun, bazılarının olmasın...
Özellikle sen Marko Jaric evine ateş düşsün, dirliğin bozulsun, duyguların sinende kalsın...
--spoiler--
inegöldeki köfte heykeli gibi gereksiz tiplerle dolu güzel ülkem.
Allah'tan hayatımda hiçbir şey süper gitmiyor da "bir terslik olur mu acaba" diye endişelenmiyorum. Ohhh mis.
Feysbuka yılbaşında çekindiği fotoğrafları atıp çılgınlar gibi eğlendik diye yazan adam bugün mobiletle tüp dağıtyo.
Allah senin boyunu devirsin Faruuuuk! Yıldönümüzü yine unuttun. Gece pirelerinle mutlu muydun?
internet gidince evdeki arkadaşlarla falan konuştum, iyi insanlarmış. *
bugün duşa gireceklere uyarı: iyi yıkanın bi daha tee gelecek yıl yıkanacaksınız.

31 aralık 2013.
şarjın kablosu oynamış %100 beklerken bir baktım %7 evladını kartal kaçırmış fatma girik gibi perişanım şuan.
eskisi gibi olabiliriz.
mesela; sen çıktığın yere geri dönebilirsin...
San Marino teknik direktörü Giampaolo Mazza: "Derslerimizden hata çıkaracağız".
- Elimde büyüdü.
+ Kim?
- Boşver söyletme şimdi.
'Her zaman yanındayım' diyenlerden, koleksiyonum var benim."
acun 5-6 yıl öncesinden mesaj vermeye çalışmış bizlere. kutumda büyük hissediyorum derken bizle taşak geçiyor sanmıştım.
çocukluk aynı sarhoşluk gibidir. sizden başka herkes ne yaptığınızı çok iyi hatırlar ve sürekli başkalarına anlatır.
kız - beni seviyor musun?
Erkek - evet amk
kız - amk?
Erkek - yani aşkım meleğim kelebeğim.
Kız - oç
erkek - oç?
Kız - yani, oooy canıım
Tanrım benim dualar spam'e düşüyor olabilir,işin bittiğinde bir kontrol etsen?
Ebru Gündeş: 'Reza, bir gözyaşım için dünyaları alırdı' demiş. Neyse, Allahtan çok sulu göz değilmişsin de, sadece Türkiyeyi almış.
supernatural izleyen arkadaslar soyadını winchester yapmayın demiyorum ama berivan winchester ne amk ya ? babası teksas kürdü sanki.
- 5 liralık peynir alabilir miyim ?
+ Tabi buyrun.
- Ne kadar ?
+ 5 lira.
- Sağolun iyi günler.
artık yarmayan birçoğu gerek mantalitesi gerek yaratılış biçimi bakımından standart ve klişe haline gelen iletilerdir. siz de bunları burda paylaşıp da küçk düşmeyin.
16 yaşındaki kuzenim yanımdaykeb facebook'a girmişti, açar açmaz çok yakın bir arkadaşı

"pişt, napıyon lan kişiliğini siktiim" adlı mesaj ile yarılmam gerçeğini taşır.