bugün

fuzuli'ye sormuşlar 'sevmek mi daha güzel, sevilmek mi' diye. fuzili cevap vermiş;

'sevişmiyorsan ikisi de fuzuli'
Küçükken evine atari oynamak için gittiğim arkadaşım vardı.
5 dakika oynatıp adaptör ısındı diye kapatırdı. Geçen arabama aldım 5 dakika turladık.Motoru ısındı dedim indirdim ibneyi.
Bence bu tayyip kedi falan öldürmüş, bu kadar camii yapmasının başka bi anlamı olamaz.
Akıllı kadın erkeğini serbest bırakır...Daha akıllı kadın erkeğini serbest bıraktığına inandırır.
Eskiden bütün kızların gözdesiydim beni öpmeden duramazlardı ne olduysa 3 yaşından sonra oldu. Çocukluğumu özledim.
Dolmuşta bi kız benimle konuştu lan. Düşünebiliyo musunuz benimle konuştu.

Hafiften yavşadı sanırım o kadar kişi varken bana parayı verdi uzatır mısın dedi, bana güveniyor resmen.

Bi ilişkide en önemli şey güvendir zaten.
Kş geldiğinde boynu bükük şekilde duran vantilatörün haline hüzünlenebilecek kadar hassas bir insanım... Numaram kaç demiştin?
*
Evi arayıp "bu akşam arkadaşta kalabilirim merak etmeyin" dedim, sen dışarda mıydın dediler. Sonunda tinerci olup çıkıcam. ilgi sıfır.
Migrenim tuttu.
Türk kızlarının attığı tripler olası istanbul depremini tetikler mi acaba.
Aykut Kocaman'ın istifa sayısı>Tuğçe Kazaz'ın din değiştirme sayısı+Yılmaz Vural'ın çalıştırdığı takım sayısı+Seda Sayan'ın evlilik sayısı
Adriana lima'nın öldüğünde cenazesini Türkiye'ye gömdüklerini düşünsenize. Jandarma 6 ay nöbet tutar başında ceset çürüsün diye amk.
dini bir programa denk gelip kanalı değiştirdikten sonra kendini günaha girmiş gibi hissetmek...
Başbakan 3 çocuk yapın diyor ama doğan her 3 çocuktan biri çinliymiş. Nasıl bakıcam ben ona dilini bilmem kültürünü bilmem.
Bülent Ersoy'u yıkıp yerine beş tane AVM yapabilecekken neden yeşil alanlara kıyarlar ki.
oyun daveti gönderene mematininki girsin. *
muhteşem yüzyıl'dan meryem üzerli ayrılıyorsa bende fenerbahçe'nin başından çekilirim dedi aykut ve gitti.
"muhteşem yüzyıl" gelecek sezon adını "muhteşem yüzyıl süleyman'ın yolu" olarak güncelleyecek diyorlar.
Araba aldım beyler * abiniz zengin tabi sizin gibi fakir değil. Ama halıda fazla gitmiyor betonda daha hızlı :/
şu hayatta gülmemi isteyen tek kişi fotoğrafçıydı. O da parasını istedi zaten.
Saniye teyzem 60 yaşına bastı, kadına artık bir dakika diye sesleniyoruz.
öldüğümde mezarıma wi-fi koyun. böylece daha fazla kişi ziyaret eder.
eskiden çarpışınca kitaplar düşerdi, şimdi iphonelar samsunglar düşecek.. o zaman da aşk olmaz, o kadar para vermişim direk kafa göz dalarım.
şimdi bir yorum yazacam başlıkla ilgisi olmadığı için silinecek neyse ben yinede yazayım.

bu başlık ve türk kızı adlı iki başlığın sözlükte neden bulunduğunu halen daha anlıyamıyorum.

tamam çok saçma başlıklar var biliyoruzda bu nedir amk, kimseye bi yararı yok kopyala yapıştırdan başka bi şey değil yazılanlar, öyleyse ne sikime duruyor bu başlık .

daha iki gün önce yeni yazar olmuş birinin entrylerini okudum 30 entrysinden 15 i bu başlık altındaydı, hadi diyelim bu başlığı öyle yada böyle silmiyorsun silemiyorsun peki böyle yapan yazarları neden barındırıyorsun.

adam kopyala yapıştır yaparak burayı dolduruyor sonra ben yazarım diyerek ortalıkta dolaşıyor sende bu duruma müdahale bile etmiyorsun.
Rihannayı inönü hatırası diye götürmesinler lan.