bugün

yılbaşı geÇen sene de ocak ayına denk gelmişti..
üniversite insanı hakikaten ileri görüşlü yapıyor. Mesela şu dersten kalacağım diyorsun ve kalıyorsun.

*yarmasada tebessüm ettirdi.
Öteki dünyadan yazıyorum mahşerphone ile buralar iyi ya bekleriz kurt kobainle tavla keyfi
Korkmayın ibrahim tatlıses meteora kafa atcakmış
Risk ; 21 aralığa cenabet girebilmektir
Bütün ateistler toplansa servet çetinin golünü açıklayamaz
Şimdi facebook çökerse demektirki ilişkilerde çökecek sanırım
Öğrenciye ev vermiyorsunuz ama otobüste yer vermesini bekliyorsunuz ilginç.
Ramazan davulcusu kadar hatun kaldıran yoktur aramızda
Tayyip bir gün çıkıp "fuhuşu" övse, ben zaten orospu çocuğuydum diyecek insanlar var bu memlekette.
Erkeklerin hepsi aynı öküz, ayı, vs... diyen kızlar; Biliyoruz ki, sabah o kadar boyayı hayvanat bahçesine gitmek için yapmıyorsunuz, Lütfen!
Risk ishal olduğunu bildiğin halde
osurmayı denemektir...
--spoiler--
kız instagramle adriana lima, instagramsiz yıldız tilbe, makyajsız cüneyt arkın, yeni uyanınca ciguli gibi.. işin içinden çıkamıyorum
--spoiler--
--spoiler--
100 lira ile 6 aydır dolaşan arkadaşı konu alan belgesel ''aga bozuk yok,sen hallet sonra fitleşiriz'' bu akşam 21.45de animal planet'de
--spoiler--
bir erkek atasözü der ki " ne alakası var?? ".
Diyorlarki üzülme biri gider biri gelir itirazım yok giden sen olursun gelen azrail
yazan: 17 yaşındaki bir erkek kardeşimiz.
--spoiler--
sigara yüzünden biten evlilikler varmış. tabi eşin senden sigara istiyor vermiyorsun, sonra kavga. ver lan nolcak, eşinden kıymetli mi?
--spoiler--

--spoiler--
"I am Fed Up Living Like This Master" Abraham Lincoln Yani diyor ki; "Böyle Yaşamaktan Bıktım Ben Usta..."
--spoiler--

--spoiler--
Şu an kendimi facebookta adriana limanın fotoğrafının altına tanışalım mı yazan kişi kadar çaresiz hissediyorum.
--spoiler--

--spoiler--
Gecen sene sölemiştim.23 Aralık 2012 geri ödemeli tefeciden borç aldım.Senet günü yaklaştı.O kıyamet kopmazsa ananızı sikerim mayalar.
--spoiler--
Bence Mark Zuckerberg facebook'un yönetimini karısına bıraktı, bu kadar çok soru sormasının başka açıklaması olamaz.
(bkz: adam haklı beyler)
--spoiler--
"Urfalı Zeyno Zeyno, Mardinli Zeyno Zeyno nisan yüzüğün yaptırdım Antepli Zeyno" Sanki kız değil Güneydoğu Anadolu Bölgesi.
--spoiler--
*
"babam zeki müren dinleyip ne varsa eskilerde var der,ben 90lar için aynı şeyi diyorum,benim çocuklar da serdar ortaç & demet akalın dinleyip aynı şeyi diyecekse bu gelenek hemen burda bitmeli."
hayatta iki şeyi hiç anlamadım:
1. Belediyenin anonsu
2. Tekrarı
kızın teki "yalnızım :/" yazmış; 343 kişi beğenmiş. o nasıl yalnızlıktır lan?
Hz. Musa denizi ortadan ikiye yarmış Firavun hala
peşinden koşturuyor. Bi şaşır bi düşün amk bu
adam bunu nasıl yaptı diye.
Köpek aldım adını kedi koydum.
Psikolojisi bozulsun itin
okuduğumdan beri etkisinden kurtulamadığım, dumur olduğumdur.

"siz sevgilinizle bebekte 3-5 tur atın. biz helalimizle mekke de yedi tur atarız inş."**
köpeğimin adını hoşt koydum hayvanı ismiyle çağırınca kafası karışıyor devreler yanıyor.
- 'dokunsalar ağlarım' cümlesi kadar saçma bi cümle görmedim. bana dokunsalar gülerim, tikim var olm.

- hafta içi okuldayken zaman adeta bir internet explorer..
hafta sonu google chrome

sonra vay efendim çocukların piskolojisi neden bozuk..

- burnunuz mu üşüyor ? çözümü basit. konuşun. ağızdan çıkan sıcak hava yükselip burnunuzu ısıtsın.. evet. üstelik konuşmak şimdi bedava.
Bu başlık efsane yaaaaa 400 sayfa olmuş.
"Ben evde çakmak bulamadım diye sigarayı bıraktım lan. Senin pesinden mi koscam."
"Soru: Bir kadın kocasını milyoner yapabilir mi?
Cevap: Kocası daha önce milyarderse evet."
"ya incittiğin kalbi Allah seviyosa"*
Umudunu kaybetme; Patlıcandan bile reçel oluyor,senden neler olmaz ki?
-An itibari ile Rengine ilk terlik fırlatma eylemim başarıyla gerçekleşti * yaşasın tellikk

kuzenim yazmış yine. ama sinirden yardı. yeğenime "tellik" atmış. gittiğimde bütün terlikleri yediricem ona.
mutluluğum kimin canını acıtıyorsa ona sesleniyorum;
Dur bakalım daha yeni başladık.