bugün

çocukken tarzan'ı neredeyse çıplak seyrettik. külkedisi eve gece yarısından sonra gelirdi. pinokyo yalan söylerdi. alaaddin hırsızdı. batman arabayı saatte 300 km. hızla kullanıyordu. pamuk prenses 7 herifle birlikte yaşıyordu. red kit'in ağzında mütemadiyen sigara, temel reiste pipo ve dövmeler vardı. pacman hapları yutup yutup dijital müzikle patlayıp koşturuyordu.

bunları izleyerek büyüdükten sonra, suçlusu ben miyim?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
yatakta ve batakta eşin iyi değilse, her zaman eline mahkumsun.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- sınav öncesi kafam neden boş?
- taze basılmış sınav kağıtları nasıl böyle kokar?
- hoca böyle sıfır yazmayı nerden öğrendi?
Kaldıramıyorsan acı fenerli olmayacan hacı.
az önce vatan bilgisayarın güvenliğine "vatan sana emanet koçum" dedim. gözleri doldu. sarıldık helalleştik...
twitter, ekşi, inci, zaytung gibi sitelerden çalınan, tebessüm bile ettirmeyen iletilerdir. bir de yaran ileti yazmışlar. yıl olmuş ebenin amı artık ileti mi kaldı mk. zorla sövdürüyorlar insanı. ilkokul esprilerine gülenler var.
Irkçılık yapana 2 maç ceza. (Emre Beleşoğlu)
Eleştiri yapana 3 maç ceza.. (imparator Fatih Terim)
Şike yapana ceza yok... (Fenevbahçe)
arkadaşlar lütfen yerlere pepsi dökmeyin, kuşlar ona ekmek banıp yiyorlar sonra boğazlarına yapışıp geğire geğire moonwalk yapıyorlar.
arkadaşlar lütfen yatan iddaa kuponlarını yere atmayalım, kuşlar bu kuponları tuttu zannedip iddaa bayilerine götürüp dayak yiyorlar.
arkadaşlar lütfen yerlere ödül atmayın sinan akçıl onları yutuyo sonra kendini yeni şarkılar yapmaya adıyo.
arkadaşlar lütfen yerlere sigara izmariti atmayın, imamlar onu pamuk sanıp ölenlerin götüne tıkıyor...
Arkadaş espri yapınca gülmekten kendimi yerlere attım, kuşlar beni ekmek sandı.
arkadaşlar lütfen mal mal şeyler paylaşmayın okuyanlar onu komik bişey sanıp küfürleri basıyor.
buraya mal mal - aslında yarmayan iletilerdir - yazanlar daha çok güldürüyor aslında. komik lan işte yoksa girme derdin ne koçum senin - aslında yarmıyormuş neylere gülüyormuşuz - Ben çok entelim böyle şeyler beni güldürmez tripleri.
--spoiler--
her defasında ısrarla ''bozuk yok mu?'' diye soran kasiyer. var ama saklıyorum, kuduruyorum sen o parayı bozarken, manyağım ben.
--spoiler--
seni seviyorum demek kolay, sıkıysa kartal kalkar dal sarkar, dal sarkar kartal kalkar desene.

ilk günden beni seviyormusun diyen kız arkadaşına verdigi tarihi cevap.

not: ben yazarken zorlandım lan!!
dünya nüfusunun yüzde 49'nu kadınlar, yüzde 51'ni erkekler oluşturuyormuş.
demekki o yüzde 1'lik kısımdayım karşılığım yok amk.

amk. yuzde 1 degıl ki o. hay senın bıyolojı hocanı. (bkz: ironi)
uzaylı olsam kıvrılmış ıslak havluyla kıça vurmak gibi şakalaşma yöntemleri olan bir türe karşı temkinli olurdum.
Yok pes oynamayı bilen kız, yok trip atmayan kız; bu mu hayalindeki sevgili? Haftasonu da halı sahaya gelsin bari, defansa koyarsın.
duş 5dak, tüy derdi yok, ağrı sızı yok, en önemlisi de bütün yakışıklılar ibne. it's a man's world, indeed.
şu aralar seviyesinin baya düştüğü gözlemlenen iletilerdir.
Bir insan saçının 3 kg. ağırlığı kaldırabileceğini,Uyluk kemiğinin betondan daha sert olduğunu, Bir penisin insanın başparmağının 3 katı olduğunu,Kadın kalbinin erkek kalbinden daha hızlı attığını, Kadınların bu yazının tamamını okuduğunu,Erkeklerin ise hala başparmağına bakmakta olduğunu,Biliyor muydunuz ?
caps sayfasından;

--spoiler--
arkadaşlar lütfen kullanmadığınız oyuncaklarınızı yere atmayın karıncalar onları put sanıp tapıyorlar sonra dinden imandan çıkıyorlar.
lütfen duyarlı olalım
--spoiler--
geçenlerde simit atıp beslediğim martıyı bugün bir simit sarayında çay simit keyfi yaparken gördüm.meğersem para varmış pezevenkte.
kasapların kedileri varsa, simit saraylarının martıları vardır.
Kuşları yere atmayın. Ben onları sakız sanıp, yiyorum.
he onun dışında: http://www.uludagsozluk.c...ileri/@katilimci%20sozluk
küçükken yanağımdan makas alıp kızımı sana vericem diyen teyzeleri tek tek arayıp sorucam: "ne oldu yahu bizim iş?"