bugün

okuyucusunu yarinca bizi de yarmis sayilan entrylerdir.

(bkz: o yarildigi icin biz de yarilmis sayildik) *
bu kadar yaran arasında kaldıktan sonra seni yaran beni de yarsın, beni yarmayan sözlügü hic yarmasın der bu fakir.

(bkz: yarsam da oldu yarmasam da)
(bkz: ben yardım siz yarmayın Allah askina)
zevk ve renk seçiminin kişiye has, tatrtışılamaz oluşu gibi, yaran entrlerin de kimilerini yarıp, kimilerini yarmaması gayet normal bir durumdur. ayrıca; (bkz: yaran başlıkların yarmaması).
sırf yarmak için girilen entrylerin durumu.*
ayni entry ye hem eksi hem arti oy gelmesi gibi bir yaklaşım ile gayet güzel açıklanabilecek durumdur.

Zevkler ve renkler yani.
(bkz: meme yapmıştır)
(bkz: seni yarmaz ötekini yarar) * *
(bkz: güLeyim mi Lan komik mi)
yarma denen olay kişisel bir beğeninin sonucudur. birisine komik gelen şey başka birisine "öeh" gelebilir.
gayet doğal olan bir durum. daha ziyade kişiler arasındaki zevk ve görüş farkını ortaya çıkarır. ama bazen öyle entryler okunur ki, bunun yardığı yazar insan olamaz diye iç geçirilir, gereksiz yere hüzünlenilir.
(bkz: YARSAN BiR DERT YARMASAN BAŞKA BiR DERT)
(bkz: YER YARILSA DA iÇiNE GiRSEM)
(bkz: AH LE YAR YAR)
(bkz: YARARIM YARARIM YARDIĞIMA YARARIM)
(bkz: eğer olmadıysa burada yarılmışı var)
-neyin var kuzum
-artık yarılmıyorum necmi!!!!!!
yarılmaktan kasıt öznelliktir. herkesin yarılma anlayışı farklıdır..
kişiye gören değişen durumdur.bu sebeple de yaran entrylerin bazılarını yarmaması çok normaldir.her tebessüm ettiren entry yarma kategorisine giriyorsa da, bu konuda başka çözümler üretilebilir.misal yazara özel mesajla sırıtmak gibi.
sözlük bünyesinde 'yarmasa da güldüren, güldürmese de hafiften gülümseten entryler' diye bir başlık olmaması sebebiyle, okuduğu bir entry'ye gülen bir yazarın bu entry'yi yaran entryler başlığına aktarması gayet normal olduğundan, tartışılmasına gerek olmayan hadise.
önyargıyla yaklaşan ve "en komik benim, benden başka kimse yaratıcı enrty giremez, yaratanı yararım, ne lan bunlar komik mi" şeklinde sözler söyleyerek keops 'un üzerinde doruklarına dırmanan entellektüel yazar sözü.
Yaran entrylerin yarması kadar kişisel bir durumdur.
bütün entryler herkesi yarsaydı; hepimiz aynı takımı tutar, aynı partiyi desteklerdik dedirten olaydır. belki de işin güzelliği burdadır ha?
subjektif bir kavram (bkz: yarılmak kişiye göre değişir)