bugün

açıklanan son rakamlara göre şu ana kadar kesilen büyükbaş sayısı 12435, halen yaşıyorsan bayramını kutlarım.
boş mesaj. yapıyolar bunu gerçekten. 'nasıl olsa sadece bayramlarda yolluyorum' yada 'her bayram aynı mesajı yolluyorum değişikli olsun' diye düşünüp boş mesaj yolluyolar. görünce dumur olabilirsiniz 'ben de o kadar kasıyorum kafiyeli olsun diye' şeklinde düşünüyorsanız.
seninde bayramın kutlu olsun ama çıkaramadım kimsin ki ?
kurban bayramınızı ilk kutlayan ben olayım istedim. mahalle kasabınız ...
--spoiler--
kurban kesemedim diye üzülme kurban yaz xxx e yolla y kişisi sana kurban olsun
--spoiler--

(bkz: ohannesburger)
bu bayramda inşallah her şey istediğiniz gibi olur cevap atarsanız bayramınız mübarek olur.
bayramınızı kutlar kurbanınıza allahtan rahmet sevenlerine baş sağlığı dilerim.
(bkz: minareden atlarım bayramını kutlarım)

büdüt:

doluymuş efenim...
"koyy koyyy yahudiye koyy

hıristiyana koyyy

koooy hepsi göt olsun

bayramın mübarek olsun"

sabah sabah iptal oldum bu mesajla.
Bu Mübarek Bayramda kellere saç, hastasına maç,züğürde para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana cocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır ver Yarabbim!
Bursaspor sevgisi kadar huzurun, timsah shovun şöhreti kadar mutluluğun, beşiktaş'ın yediği gol sayısı kadar bereketin, sabrinin kazmalığı kadar dostun olsun, bayramınız 1963 kere mübarek olsun.
yüreğiniz umutlu,
umutlarınız atlı,
sevdanız kanatlı,
mutluluğunuz katlı,
sofranız tatlı,
mekanınız tahtlı,
ömrünüz bahtlı,
bayramınız kutlu olsun. *
"şekerlerin bol olduğu mutlu nice bayramlara"
bunu gönderen adam 30 yaşında arkadaş "bu mesajı gönderirken ciddi miydin abi diye mesaj atacaktım" alınır diye korktum.
portakal soyulur mu, tadına doyulur mu?
sana kutlu olmayan bayram bayram olur mu?
al bunu alamaz mısın...

(bkz: yaratıcı beşiktaş taraftarı)
sadece ve sadece "bende senin" yazılır yollanır. ya da direkt olarak yüze karşı söylenir
bazen yanlış anlaşılmalar oluşabilir;

+ bende senin
- anlamadım ilmullah abi
+ bende senin diyorum
- hiç söylemeyeceksin sanmıştım bebeğim
+ ...