bugün

öğle vakti yatıp, ikindi vakti kalkıldığında, sabah olduğunu zannedip kahvaltı yapmak ve otobüse binerek okula gitmektir. bu arada havanın niye karardığına dikkat etmemek dalgınlığa yeni bir boyut kazandırmaktadır.
uzun saatler boyunca bilgisayara format atmaya çalışılan birgününün sonunda markete gidip "winston xp" istemek.
nargile lülesine tütün koymadan üstünü aliminyum folyo ile kaplamak. bir de üstüne köz koyup içmeye çalışmak.

(bkz: kafam çok karışıktı sözlük)
Yemek yerken karşındaki arkadaşının ayranını çalkalarken seninde kolanı çalkalayıp açman.**
zemindeyken çıkacağın katın değil zemin butonuna basıp salakça bu asansöre noldu lan demek ve bu sefer çıkılacak katın butonuna basmak ve oohh be bozulmamış diye sevinmek.
pollyannayı seviyorum arkadaş.
aileden birine bilgisayardan komik bir video göstericem diye, dalgınlıkla arşivin olduğu klasörü açmak. el alışkanlığı ne yaparsın...
entry'i girdiğine emin olamayan yazarın seksen bin kere ekle butonuna basarak sayfayı kilitlemesi.
minibüsten inmek için, müsait bir yerde demek yerine, mükemmel bir yerde inebilir miyim diye sormak. * *
pantolonu terziye götürüp orda unutup çıkmak.
güneş gözlüğü almak için eve gitmek,şapka alıp dönmek.
elektrikli cezvede pişen kahveyi metal kaşıkla karıştırmak.. offf!!
uludağ sözlükte olduğunu unutup inci sözlükte birlerine laf yetiştiriyormuş gibi entry girmek. iki dakka sonra entryni çöp kutusunda görüp uyanmak.
sabah uykulu uykulu yolda yürürken saatin 8. de yapılacak lanet sınavı düşünürken kanalizasyona düşmek.daha beteri var mı bilmiyorum !
telefonla konuşurken telefonum nerde diye sormak...
dışardan eve gelince posta kutularını karıştırıp, bir kıza gelen ekstredeki kızı merak sonucu hemen eve gelip facebooku açmak ve kızın ismini arama bölümü yerine ne düşünüyorsun bölümüne yazmak.**
"bursaspor- besiktas mac'i 2-2 oldu" diye anons yaptirmak.
dün itibariyle fenerlilerin başına gelen olay. daha büyüğünü görmedim valla olmaz da herhalde. * * *
tüpün gaz kaçırıp kaçırmadığını çakmakla kontrol etmek.
Koç'un düzenlediği Uludağ üniversitesi Manga konserinde amatör bir grubun yan sahnede çalışma yapması, saz arkadaşlarımında amatör grubun arkasına geçip grubu Manga sanması ve yarım saat dinlemeleriyle sonuçlanan eylem.
iyi günler demek yerine iyi akşamlar demek.
çıkardığım çorapları klozete atmak.
markette kredi kartını çıkarmak için cüzdandan ehliyeti çıkarıp kasiyerin gözüne sokmak.
bayan öğretmene baba demek*
telefonla konuşup kapatmaya yakın söylenen veda sözcüklerinden sonra sanki görülüyormuşsun gibi telefonun diğer ucundakine el sallamak.
ocağa yemeği koyup sözlüğe dalmak; yemeğin dibini tutturmak. üf o benim öğle yemeğim olacaktı!
Counter strike oynarken aklına başka birşeyin gelmesi ve tam o sırada "Headshoot-shoot-hoot-ot" sesleri ile uyanmak. (bkz: counter strike)