bugün

rakı sofrasında dostlarla muhabbet etmek.
Kahveye çikolata batırıp yemek.
Seks yapmak çok klasik oldu ama.
Ev araba dizayn etmek, dağda bayırda gezmek, ateş yakmak, atıştırmalık alışveriş yapmak, çekirdek çitlemek.
sabah uyanınca odanın soğuk yatağın sıcak olduğunu fark ettiğin o kış günlerinde evden çıkmanı gerektirmeyecek bi durumun olmadığını hatırlayıp gerneşip huzurluca uykuya dalmak.
Uyumak.Zaman aksın diye.Belki güzel günlere bir milden az kalmıştır.
tartışmasız yemek yemek.
geceleri gökyüzünü izlemek. çocukluğumdan beri izliyorum. çocukken şarkı mırıldanarak izlerdim şimdi yıldızlarla konuşarak. hatta benim 3 tane yıldızım da var.
Şiir okumak dinlemek
Yürümek
Bilardo oynamak
Tavla oynamak
En önemlisi yemek yemek.
internetten alışveriş yapıp kargo beklemek.
Makyaj yapmak, kismen temizlik yapmak ve mutfak alisverisi yapip onlari yerlestirmek sonra onlarla yemek yapmak.
daha önce gidilmemiş yerlere gitmek ve bunu bir mecburiyetten dolayı yapmamak. sadece bir şeylerden uzaklaşmak, yeni yerler keşfetmek ve hayatın farklı yerlerde ne denli farklı akıyor olduğunu görebilmek için. insanın kendiyle başbaşa kalıp kendi yarattığı o sınırlı dünyadan kısa süreliğine de uzaklaşması bir nevi terapi gibi geliyor.
Hem öğretmek hem öğrenmek. Bir de üşenmeyi o an yapılacak eyleme tercih etmek, üşenip yapmıyorsam o an gerçekten değerlidir benim için çünkü *
kartında biriken bonus ile gidip bir şeyler almak.
Soğuk havada uzuuuunca bir yolda yürümek.
Soğuk zihnimi açıyor.
Hiçbir şey yapmak zorunda olmamak. Dünyada bundan daha çok keyif veren bir şey yok bence.

Hiçbir şey yapmadan oturmak/yatmak/yayılmak da keyif veren bir durum ayrıca.
yayalara yol vermek. sanki dünyayı kurtarmış gibiyim bide teşekkür niyetine kafa sallarlar ise tadından yenmez.
Emniyet kemeri takmak. Bakkala da gitsem takarım aga.. dünyanın bin bir türlü hali var nerede bi magandaya denk geleceğini bilemiyorsun.
yemekten sonra sade kahve içmek,
akşam üstü günbatımı kızıllığına kırmızı şarap kadehi ile eşlik etmek,
dostlar meclisinde, rakı kavun ve peyaz peynir tadımlarken muhabbet etmek.
attila ilhan'dan başlayarak şiir okumak
trt-türkü dinlemek.
mantar toplamak.
karga beslemek.

tuzsuz yer fıstığı ile. üstelik kabuklu oldu mu daha eğlenceli oluyor, çıtır çıtır kırıyorlar falan.

eksileyen karga düşmanı kim yav.
termosa konmuş çay, çantaya atılmış bir kitap ve kapalı havanın yalnızlıkla olan tesadüfü

gibi şeyler.
Hayal kurmak.

Fazlasıyla seviyorum.
çiğ köfte yemek, şehir dışında gezmek, saçma sohbetlerde bulunmak, sevgiliyle gezmek, insanlarla dalga geçmek.
sarılmak.